Blyskotki3

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog aniolek-nowy.blogi.pl »
Data urodzenia 2004-01-01
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Blyskotki3

Hejka dzisiaj to jest moja nowa notka :P Według mnie dobrze jest w szkole Ogólnie to mam kanał na Youtube, który się nazywa YouSecret. Następująco wstawiłam se mojego głównego bloga, i robię filmy na Windows Movie Maker. Pozdrawiam. A tak ogólnie blog o wszystkim. Pozdrawiam (...)

Zobacz pełny wpis »
,,Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja! Aby Wielkanoc w tym właśnie roku, nadeszła z dużym sukcesem u Waszego boku.'' (...)

Zobacz pełny wpis »
4 ciekawostki Anahi jest katoliczką i bardzo podziwia Jana Pawła II. Pierwszą miłością Dulce Marii był sam Alfonso Herra. Dulce była twarzą Garniera która zaproponowała jej zmianę koloru włosów na bordowo . Maite lubi jeść czekoladki.     (...)

Zobacz pełny wpis »
Uwaga! Otwieram konkurs! Będzie trwał od 25 czerwca 2023 roku  do 1 stycznia 2032 roku. Polega on na tym że możecie edytować <<tą>> fotkę. Możecie ją edytować na: pixlr.com Nara (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka! Za 2 miesiące wakacje! Cieszycie się! Ja tak!!       Tak naprawdę to dodałam nowy film!   https://youtu.be/uIKpfdPk8Ks   pa (...)

Zobacz pełny wpis »
a oto kilka rzeczy o mnie ! : D 1. lubie pisac jakies rzeczy 2. jem jablka co zawsze : P 3. lubie sluchac tego co lubie ;O 4. poza tym lubie youtube....       Pozdrawiam. (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka dzisiaj wstawiłam tu film: https://youtu.be/ANyWljZ37qk   Wesołego Alleluja i smacznego Jajka!! (...)

Zobacz pełny wpis »