Bloqinia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog bloquinia-blog.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-12-23
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 360 dni temu

Najciekawsze wpisy Bloqinia

*Ten tekst powstał w celach humorystycznych i nie ma na celu nikogo urazić*   Przyjeżdża pani Dowbor i mówi że rodzina się nie spodziewa. Puk puk. Za 2s otwierają się drzwi i cała rodzina w czapkach i kurtkach witają panią Kasię. Ok, mniejsza... Dowbor ogląda ten dom i mówi że w 5 dni nie dadzą rady zrobić. Po chwili takie podjęłam decyzję.. (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!!! Od dzisiaj zaczynam biegać i robić formę. Na razie jest słabo. Mówią, ż początki są trudne - wiem o tym, ale nie myślałam że aż tak.  Wstałam o 8 rano. Poranna toaleta, śniadanie i idę. Poszłam na stadion. To idealne miejsce do biegania, bo nieraz chodzimy tam na w-f.                      (...)

Zobacz pełny wpis »
Bloquinia? Och....tak, to przeszłość. Nadal można na mnie tak mówić, lub w zdrobnieniu Bloqi (czyt. Blokłi). Zmieniłam jednak tak zwany nick. Dlaczego? Po co? Tak poprostu, zamiast wymyślonego nicku mogę mieć pierwsze trzy litery imienia i nazwiska. Zastanawiałam się czy nie lepiej całe imię i nazwisko. Może i lepiej, i kiedyś zmienię. Na razie chciałabym (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka, zaraz znów nie będę aktywna, no cóż... Ale powiem wam że przez ten cały czas było super. Byłam na pieszej pielgrzymce. Ponad 250 km na Jasną Górę, jednak mimo tego wysiłku było warto. Byłam już drugi raz i planuję iść na następny rok. Nie ma co za dużo opowiadać. Codziennie było koło 30 km, były 4 odcinki po około 7 km (jakieś 1,5 (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj było dużo chłodniej, więc o wiele lepiej się biegało. Swój czas poprawiłam na 2,51sek, czyli o 13sek azybciej. Zrobiłam jedno koło, a później przeszłam pół, a resztę przebiegłam. Nie jadłam czekolady wcale, a byłam od niej niemal uzależniona. Na koniec zrobiłam 10 przysiadów i deskę przez 30 sekund. Pisz w komentarzu co o tym (...)

Zobacz pełny wpis »
Słuchajcie mam taką rozkminę. Dlaczego małe dzieci jedzą zupkę, a my zupę. Dlaczego one piją mleczko, a my mleko? Czemu to tak jest? Ja też chcę zjeść ziemniaczki i mięsko, a nie ziemniaki ziemniakami i mięso....

Zobacz pełny wpis »