Bloodflowers

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Daniel Wielgosz
Główny blog bloodflowers.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bloodflowers

    Mam ostrą jazdę... Warunkowy egzamin i całą masę nauki! „Kocham prawo administracyjne”! Musze uporać się z tym egzaminem (moje założenia) w ciągu miesiąca nie mam ochoty wlec tego za sobą do grudnia! Tak to już jest raz na wozie, raz pod wozem. Pierwszy warunek podczas całego studiowania yhhh. Spoko! Będzie dobrze! O.K. małe śniadanko, wyprawa do ban (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś słońce – dla odmiany:) w sumie piękny dzień trzeba cieszyć się każdą słoneczną chwilką. Wieczorkiem mały wypad na browarek – hm mm trzeba będzie posłuchać lekko przynudzającego kumpla, jakoś przeżyję cha cha, cha, cha. Dziś mam pyszny podwieczorek:)))))) w kuchence właśnie siedzi piękny serniczek mmmmm miodzio! Ale to dopiero wieczorem:( yhhhh jakoś wytrzymam. (...)

Zobacz pełny wpis »
Miły dzień:) Rozmawiałem dziś z wieloma moimi znajomymi, odpisałem na zaległą pocztę, i buszowałem po sieci:) Wczoraj oglądałem najbardziej chory film, jaki wyprodukowano:) Rafał tu ukłony w Twoją stronę – matko! Jakie Ty masz poczucie humoru??? Dobrze, że mama S. Zrobiła jabłecznik:) mogłem udawać, że oglądam a cichcem wcinałem ciasto:) Było bardzo dobre – dzięki Ci (...)

Zobacz pełny wpis »
    Był Paryż   Milczysz i nie mogę usłyszeć Twego głosu Płaczesz i nie mogę zobaczyć blasku Twych oczu Wiatr smaga twoimi włosami jak łanem zboża I deszcz zapłakał na Twojej twarzy Czasami wydaje mi się, że dobrze Cię znam Że wiem jak wyglądają łzy w Twoich oczach Wydaje mi się, że wiem, co czujesz Wydaje mi się, że wiem, co myślisz Wydaje mi się, że wie (...)

Zobacz pełny wpis »
krzykiem zranionego serca...   Przyzywam Cię     W tajemniczym spojrzeniu, ukryłem cały świat Pod szarym płaszczem onieśmielenia, największy ukryłem blask W jednym spojrzeniu obrazy wszystkich posmaków błękitu bezchmurnego nieba Najczystszy uśmiech na samym dnie duszy się skrył Otoczony ciepłym mrokiem zapadam w długi sen w odległym, zapomnianym świecie P (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kiedy jestem z Tobą   Kiedy jestem z Tobą wiem że żyję Kiedy jestem z Tobą wiem czym jest szczęście Kiedy jestem z Tobą jestem młodszy Kiedy jestem z Tobą sprawiasz że chcę żyć Nie ważne jak daleko jesteśmy I tak będę Cię kochał Nie ważne jak długo trwa rozłąka I tak będę Cię kochał Zawsze, kiedy odchodzisz bardzo tęsknię I jeszcze bardziej uświadamiam sob (...)

Zobacz pełny wpis »
Od wczoraj wieczora miałem problemy z dostępem do sieci:)) Zresztą tradycyjnie problemy - administrator hm mm jakiś dziwny człowieczek niby się zna, ale cos słabo:) Przez cały dzień czytałem książki – miło spędzony czas. Już za tydzień zaczynam rok akademicki hm:) Stęskniłem się za znajomymi i nie mogę się doczekać wakacyjnch opowieści (pewnie przy jakimś browarku). Wie (...)

Zobacz pełny wpis »
  Gdzie jesteś   Wicher torował sobie drogę wśród drzew Jak ciemny górski potok. Księżyc pochłonięty przez odmęty Gwiazdy strącone z nieba Zastanawiam się nad rzeczywistością nocy Kiedy strach przed utratą Ciebie przychodzi nagle. Cząstki dnia wysypują się ze mnie jak pokruszone szkło Resztki moich dni spędzonych w samotności toną w czerni nocy Tęsknota za (...)

Zobacz pełny wpis »
Nurty przemijania... któż je zliczy tak ich wiele... i żadnego z nich nie jesteś w stanie powstrzymać...     Altera natura   Czasami opanowany przez rezygnację Daremnie wałęsam się pogrążony w letargu Zalewany przez senne fale gorącego światła Nie znajduję żadnego ukojenia  Nie ma nic, co byłoby w stanie przezwyciężyć mój ból Każdy dźwięk sprawia cie (...)

Zobacz pełny wpis »
Ledwo żyję po powrocie z Poznania... Mam ochotę na coś słodkiego... Może jakąś szarlotkę kubek dobrej mocnej herbaty... Ciepły koc i dobrą książkę (zdecydowanie nie „działalność administracji”) – muszę troszkę odpocząć:) Dziękuję za to, że jesteście... DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY I MIŁE SŁOWA:)*  Jaki jestem? Taki jestem...     Nienasycony   (...)

Zobacz pełny wpis »