Blondiciastek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wałbrzych
Główny blog blondiciastek.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-03-24
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Blondiciastek

Sprawdziłam, czy wszystko mam. Ubranie, czapeczkę, słuchawki. Żele, napój. Dokumenty. Wyglądało, że jestem gotowa. Wyszłam z domu i podążyłam na start. Im bliżej, tym bardziej rozglądałam się za Blondim. Trudno go było dostrzec, bo tłum był coraz gęstszy. Sięgnęłam po telefon i w tym samym momencie rozległ się dźwięk powiadomienia. Napisał pytając (...)

Zobacz pełny wpis »
Od rana, od samej pobudki byłam nieobecna. Nie wiem co się ze mną działo. Nie byłam w takim stanie od wielu lat, nawet nie pamiętam, jak to jest. Ostatni raz było to chyba w liceum, kiedy szykowałam się do wyjścia na studniówkę z chłopakiem, który mnie zaprosił, a który szalenie mi się podobał. Dziś jednak czułam, że to nie będzie studni&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie, nie zapomnę...   Nie, nie zniknie, nie wyparuje, nie odejdzie z mojego serca. Zrobiła tam sobie miejsce, puściła korzenie i nie ma prawa się stamtąd wyprowadzić.   W porządku, rozumiem i akceptuję priorytety życiowe, decyzje. Mówiłem jej, że jeśli ma mieć wybór, to jest on jedyny i prosty i wiem, że dokona właściwego. Nawet kosztem (...)

Zobacz pełny wpis »
Bardzo lubię z nią rozmiawiać. Mimo, że się bardzo denerwuję, obawiam, to jednak jest w niej coś, co uspokaja. Koi. Sprawia, że potrafię (może w chaotyczny dość sposób) przekazać to, co czuję.   To jest jej spokój. Jej doświadczenie. Jej wrażliwość. Emanuje. Zaraża. Uczy.   Zadała mi dziś niby proste, acz fundamentalne pytanie. I co (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem szczęściarzem.   Szczęście ma rude włosy. Złote serce. Anielską cierpliwość. Ciepło.   Jak ona ze mną wytrzymuje? Jest ogromnie cierpliwa. Jest silna. Jest dzielna. Podziwiam ją za to, jak zachowuje spokój w trudnych sytuacjach. Chłodną głowę mimo gorących emocji. Jest dla mnie wzorem.   Bardzo ją polubiłem. Za otwartość. Bezp (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak być dobrym człowiekiem? Akceptować siebie? Akceptować innych? Być wyrozumiałym? Cierpliwym?   Nie sądziłem, że ktoś jeszcze może wywrzeć na mnie taki wpływ, jaki wywarła Ruda. Na odległość. Bądź co bądź obca. Ja obcy dla niej. Nie znający się w ogóle. Ruda ma moc. Ruda ma wpływ. Jej tajemnicze oddziaływanie jest magiczne.   We mnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy można tęsknić za czymś, czego nie było? Kochać coś, czego się nigdy nie doświadczyło?   Nie ma dnia, godziny, bym o Niej nie myślał. O tym rudym chochliku, pomiocie szatańskim o złotym sercu. O co tu chodzi? O biegi? O rywalizację? A może o coś więcej? Kurczę, no zawróciła mi w głowie... Dlatego, że jest normalna. Serdeczna. Życzliwa. Wyrozu (...)

Zobacz pełny wpis »
Powiedz, kto w Twych oczach mieszka?   Co jest w sercu Twym?   Wokół czego krążą Twoje myśli?   Gdzie jesteś, kiedy nie ma Cię tu? (...)

Zobacz pełny wpis »