Blogprojektszkolny

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog jarekijakub.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-07-30
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Blogprojektszkolny

UWIELBIAM oglądać dobre filmy i seriale. Moimi ulubionymi gatunkakmi są thrillery (przede wszystkim) oraz dobre dramaty i poważne filmy akcji (nie żaden superman w rajtuzach) Kiedy wybieram filmy staram się wybierać uznane klasyki. Wtedy wiem że raczej się nie zawiodę.   Stworzyłem sobie listę filmów które mam zamiar obejrzeć i konsekwentnie ją re (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym wpisie chciałbym opisać jedną ze swoich pasji - wykonywanie trików nożem motylkowym.      Wygląda to mniej więcej tak:   https://m.youtube.com/watch?v=-G833lONSao&t=9s   Chłopak z filmu ,,kręci" nożem w sposób mistrzowski i daleko mi do jego poziomu, Jednak potrafię wykonywać pojedyńcze triki, także te trudniejs (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym wpisie opowiem trochę o gitarach elektrycznych.     Gitary elektryczne różnią się np. od akustycznej tym, że dźwięk nie jest wzmacniany przez pudło rezonansowe, tylko gitara podłączona jest do wzmacniacza który oprócz tego może go również modyfikować, dodając przester i inne efekty gitarowe. Za to jak gitara będzie brz (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Na początek może warto się przedstawić. Mam na imię Jakub i razem z Jarosławem będziemy prowadzić przez tydzień blog w którym zaprezentujemy wam nasze zainteresowania i trochę o nich opowiemy, całkiem możliwe że poszerzymy wam wiedzę na różne tematy i miło spędzicie czas czytając nasze wypociny.  (...)

Zobacz pełny wpis »