Blognapolskisim

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wałcz
Główny blog blognapolskisim.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-05-17
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Blognapolskisim

"Duże dzieci" jest to komedia opowiadająca historię piątki przyjaciół, którzy znali się od dzieciństwa. Po śmierci ich trenera wszyscy zebrali się po latach ze swoimi rodzinami w dobrze im znanym domku nad jeziorem. Atmosfera tam panująca przypomina im dzieciństwo i uświadamia jak bardzo ich zabawy z dzieciństwa różnią się od teraź (...)

Zobacz pełny wpis »
„Doktor No” jest pierwszą częścią serii Jamesa Bonda. Jest on kręcony na podstawie powieści Iana Fleminga. Ten film jest dosyć stary, ale jego realistyka jest nienajgorsza jak na tamte czasy. Głównym aktorem jest Sean Connery, aktualnie Jamesa Bonda gra Daniel Craig. Film ciągle trzyma w napięciu i cały czas cos się dzieje.   James Bond zo (...)

Zobacz pełny wpis »
"Szybcy i wściekli" jest to film akcji, autorem scenariusza jest David Ayer, Erik Bergquist oraz Gary Scott Thompson. Reżyserem tego filmu jest Rob Cohen. Głównym aktorem jest Dominic (Vin Diesel), jest on szefem gangu, który okrada ciężarówki. Brian O’Coonor (Paul Walker) będący policjantem, jego zleceniem jest wkroczyć do gangu okra (...)

Zobacz pełny wpis »
„Szybcy i Wściekli 5” jest filmem akcji kręconym w Stanach Zjednoczonych. Reżyserem jest Justin Lin, a scenarzysta Chris Morgan. Główna role w tym filme gra znany nam Dominic Torreto (Vin Diesel) oraz Brian O’Coonor (Paul Walker), tym razem znajdują się Rio de Janeiro. Zbierają oni drużynę do kolejnego zlecenia, by odzyskać wolność, ale przes (...)

Zobacz pełny wpis »
"Szybcy i Wściekli: Tokio Drift" jest filmem akcji, którego reżyserem jest Justin Lin. Scenariusz został napisany przez Chrisa Morgana. Film ten przedstawia Seana Boswella (Lucas Black), który uwielbia szybka jazdę i znany jest przez policję w wielu krajach, dla jego bezpieczeństwa jego mama wysyła go do ojca w Tokio. W szkole poznaje Neele (Nathal (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                           Witajcie! Jestem jednym z właścicieli tego bloga i chcę wam powiedzieć czemu tu jesteśmy i co będziemy wstawiać. Robimy tego bloga na polski, by nie dostać jedynk (...)

Zobacz pełny wpis »