Blogmail

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog agatameble.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-01-01
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Blogmail

Najciekawsze wpisy Blogmail

Ikea zajmuje się produkcją i rozpowszechnianiem mebli i akcesoriów domowych. Główne działy w Ikea to: pokój dzienny, łazienka, kuchnia, sypialnia oraz tekstylia. Ikea powstała w Szwecji i tam ma swoją główną siedzibę. Ikea została założona przez Ingvara Kamprada w 1943 roku. Ikea w Polsce posiada jedynie 8 placówek, tzn. w Gdańsku, Wrocławiu, K (...)

Zobacz pełny wpis »
Agata Meble to nazwa firmy zajmującej się sprzedażą mebli. Agata Meble to tradycja i historia, która swój początek miała w Katowicach. Agata Meble istnieje już na polskim rynku ponad 55 lat. Obecnie w Polsce znajduje się jedynie 12 salonów Agata Meble. W swojej ofercie Agata Meble posiada meble oraz akcesoria do pokoju dziennego, kuchni, jadalni, sypialni, p (...)

Zobacz pełny wpis »
Black Red White to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją mebli. Hasłem przewodnim Black Red White jest: „meble wszystkich pokoleń”. Hasło to wiąże się z szeroką gamą produktów, które oferuje. Black Red White posiada bowiem w swojej ofercie meble młodzieżowe, meble nowoczesne, meble tradycyjne, meble dziecięce oraz meble pokojowe. W Black Red Wh (...)

Zobacz pełny wpis »
Agata meble proponuje nowe promocje. Zapraszamy na stronę www firmy. (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapraszamy! (...)

Zobacz pełny wpis »