Blogidom

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog blogidom.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-07-22
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 178 dni temu

Najciekawsze wpisy Blogidom

Game Over.      1014 km, 3 rodzaje środków transportu i 12 godzin. Mogę sobie te liczby wstawić do gabloty. Pewnie gdybym prowadził bloga z podróży byłbym dumny z tych statystyk. Szczerze mówiąc, jestem dumny. To był ciężki dzień, ale dał mi sporo satysfakcji, biorąc pod uwagę ten czynnik. Dla zabicia czasu, chyba się w to z (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy on musiałbyć w tej szafce?      Każdy remont surowego pomieszczenia zakończy się pewnie nowym umeblowaniem. Tak też było dzisiaj. No wiem niedziela, trochę niefortunnie, ale jak czasu nie ma to i nawet w niedzielę trzeba robić takie rzeczy. Wracając do rzeczy. Przed założeniem nowych mebli trzeba zdjąć stare i wyciągnąć ich zawartość - nic o (...)

Zobacz pełny wpis »
To były wakacje...      Ostatnio wzięło mnie na wspomnienia. Generalnie rzecz biorąc, co by się nie działo, jestem spokojny. Co by się nie działo i tak myślę o M. Alee... pod innym kątem. Trochę się zmieniło, ale dalej myślę. Pozytywnie. Często sobie wspominam nasze najlepsze chwile, nasze najlepsze wydarzenia. Dzisiaj na tapetę do rozważań zost (...)

Zobacz pełny wpis »
Ona czy życie?      Zawiązane znajomości - czy to w szkole, na studiach czy w pracy potrafią zrobić robotę i znaleźć sojuszników, którzy byli są lub będą w podobnej sytuacji co ja. Pewna P. uświadomiła mi kilka rzeczy, a jak myślę życzy mi jak najlepiej, chociaż uprzedzając myśli to tylko koleżanka ze studiów, z któr (...)

Zobacz pełny wpis »
Panika.      Po wczorajszym wpisie a przede wszystkim wydarzeniach z wczorajszego dnia byłem mocno załamany. Odbijało się to na mnie przez całą noc, poranek, w pracy - przynajmniej na początku. Alee... Myślę, że mogę powiedzieć - jest lepiej. Po perspektywie 24. godzin już tak o tym nie myślę. Świadomość tamtych wiadomości schodzi ze mnie. M (...)

Zobacz pełny wpis »
Nudny dzień.   W dzisiejszym dniu nie nastało nic ciekawego ani ważnego, co zmieniłoby pogląd na ostatnie wydarzenia. Odkryłem w sobie, że najcięższe są poranki. Oczywiście nie mówię o tym, że cięzko wstać do pracy ( bo tak jest - jestem wielkim śpiochem, a przynajmniej byłem przed zmianą pracy). Nie wiedzieć czemu, rano najbardziej się myśli o M. (...)

Zobacz pełny wpis »
Emocje opadły.   Po poniedziałkowym i wczorajszym wpisie emocje całkowicie opadły. Chyba szybko mi się regeneruje psychika, albo jestem zbyt impulsywny, co nie zmienia faktu że zaczynamy od startu czyli od pierwszego wpisu na tym blogu. Nie wiem gdzie tak się załatwiłem, ale całkowicie nie mam ochoty o tym pisać. Czasem mam wahania nastroju w jedną czy w drugą s (...)

Zobacz pełny wpis »
Rano jest cięzko.      Moja psychika jest dosyć specyficzna, o czym już zdaje się pisałem. Generalnie - jestem skomplikowaną osobą pod tym względem nawet w normalnym trybie dla osób trzecich, ale zaczynam odczuwać problemy z tym związane wymierzone nawet w moją osobę. Rano jest mi bardzo ciężko. 6:30. Wstaję, ogarniam życie przygotowując si (...)

Zobacz pełny wpis »
BlogiDoM.         Przedstawię Wam moją historię. Historia na tą chwilę jest smutna. Mam nadzieję że będzie inna...   Zakładam ten blog, bo nie mogę tego napisać do M. Duma mi nie pozwala. Historia, która trwała blisko 8 lat została zakończona. Załuję. Moja wina. Nie mam pomysłu ani weny na poprawę tej sytuacji. Ale na (...)

Zobacz pełny wpis »
I can be you hero baby!      Czas szybko płynie. Czasami za szybko. Minęło 20 dni. 20 dni od naszej ostatniej wiadomości. Mam bardzo głęboko mieszane uczucia. Nie wiem w sumie jak na to patrzeć. Po tych 20-tu dniach nie mam nawet ochoty napisać, ale z drugiej strony przez te 20 dni conajmniej 20 razy o niej myślałem - przynajmniej raz na dzień w statysty (...)

Zobacz pełny wpis »