Bloger

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Piotr Wróblewski
Główny blog bloger.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bloger

Już dziś uchylę "rąbka niespodziewanki"...No i oto obiecalem i slowa dotrzymalem ;-)))))))))))) Wlaśnie poniżej możecie przeczytać text, który napisalem z okazji zakończenia roku przez nasz rocznik - 1984...Bez wazeliny,sama prawda o nauczycielach...niezla beka z tego wyszla. Jutro 6 gospodarzy klas (w tym ja) będziemy to czytać na zakończeniu...Dziś jeszcze mamy pr (...)

Zobacz pełny wpis »
No kurde, dzisiaj było nawet fajnie...Ten mglisty dzień, pomimo,że w szkółce trwał aż do 16:50 – generalnie był udany. Naprawdę wspaniale jest mieś takich fajnych Ludzików w klasie – szczerze – lubię ich :-)))) To oni podtrzymują Cię często przy życiu, gdy już wszystko się pierdoli. (Tak Asie o Tobie mówię i innych fajnych osóbkach ;-) Potw (...)

Zobacz pełny wpis »
Koniec roku sprzyja podsumowaniom...Sądzę, że ten 2002 był  udany...Czy lepszy od 2001?? Czas to oceni sam. Wiele wydarzyło się w nim dobrego....i trochę też złego...Ale ogólnie jest oki :-) A zatem czas na obiecane wczoraj życzenia:  Życzonka Jeśli Twój Sylwek będzie wspaniały, To taki będzie rok cały, Życzę Ci zatem dni szampanem płynących, (...)

Zobacz pełny wpis »
No i jakoś minął ten „ciężki” dzień. W sumie nie było tak źle...Dzisiaj można powiedzieć rozpocząłem sezon jesienno – zimowy. Po raz pierwszy założyłem czapkę ;- ))))) To już kurwa naprawdę nie ma żartów! Dziś jak stałem na przystanku to myślałem, że raz przyrosnę do chodnika czy jak ?! Na dworze temperatura już minusowa! Ale co się (...)

Zobacz pełny wpis »
"Spójrz...za oknem śnieg prószy"   Spójrz...za oknem śnieg prószy, Czy to Cię jakoś wzruszy? Z kuchni Mamy dobiegają zapachy bajeczne, Czy są do spróbowania konieczne? W TV non-stop świąteczne reklamy, Czasem je już w nadmiarze oglądamy, Ale na tym to polega, I oto właśnie biega, Raz w roku ludzie robią dla tych chwil wiele, Aby mogły si (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy włączyła się rano wieża (bo mam nastawioną na budzenie) to nie uwierzyłem, że to już 8:00! Wieczorem obiecałem sobie, że położę się – tak jak trzeba – o 22:00. Walnąłem się do wyrka w sumie o 22:40. No, ale i tak pomyślałem, że 9 h snu mi w zupełności styknie ;-) No, i kurwa NIE MOGŁEM zasnąć!!! Wierciłem się, przewracałem z boku na b (...)

Zobacz pełny wpis »
Wreszcie wróciłem z Gdańska...Wyjechałem przed 12:00 – Babcia wyprawiała imieniny. Więc „trochę” rodzinki się zjechało ;-) Mam już dosyć...Tak się obżarłem, że chyba cały tydzień będę na głodówce :-) A było w czym wybierać...Począwszy od babcinych pasztecików, poprzez pulpety zapiekane z pieczarkami, aż dochodząc do 4-warstwowego (!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłbym zapomniał...Chciałem zaprezentować Wam jeden z wierszy Wojaczka, całkiem ciekawy erotyk...a zarazem „lekko” wstrząsający w swej wymowie... Jak cały Wojaczek „obrzydliwie piękny” jeżeli chodzi o poezję. Komentarze mile widziane :-))) Oto wiersz:     Rafał Wojaczek   Bezdomni muszą zamieszkiwać światło   Prz (...)

Zobacz pełny wpis »
Luzy w szkółce, jak nigdy :- ) „Frekwencja” w klasie też nieziemsko...mała.Wreszcie – można powiedzieć 3-dniowy weekend :- )))))) Jutro jadę do Gdańska, na groby dziadków i do Babci na obiadek...Jak by nie było to już 7 dni, odkąd stworzyłem mojego bloga. Mały jubileusz. Zatem czytajcie & komentujcie – oby tak dalej! Ogólnie ten „ (...)

Zobacz pełny wpis »
 Witam ponownie! ;-) Proszę Państwa – ogłaszam WsZeM i WoBeC, że właśnie zaczynamy kolejny...(tak to prawda :-)))))...3-dniowy WEEKEND!!!!!!!! Rzadko kiedy w historii zdarza się taki układ – długi weekend – tydzień po tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, te ostatnie 7 dni wydawały mi się dosyć ciężkie. Za to przyszły tydzień – tO zWałA To (...)

Zobacz pełny wpis »