Blogartas

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog hotel-waw.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-10-12
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Blogartas

Wiele hoteli chwali się tym, że posiada wspaniałą bryłę, ciekawą okolicę, ładne restauracje ze smacznym jedzeniem i jeszcze wiele innych znakomitych rzeczy. W naszych hotelach w zasadzie takich rzeczy jest cała masa i też moglibyśmy się nimi pochwalić. W zalewie tego typu informacji zapomina się jednak o fakcie, że tak naprawdę gość hotelowy nie zatrzymuje się w hotelu jako w ta (...)

Zobacz pełny wpis »
Novotel Airport Warszawa to nowoczesny obiekt, który spełni oczekiwania wszystkich klientów oczekujących wysokiego standardu w niskich cenach. W hotelu czeka na nas prawie trzysta pokojów elegancko i kompletnie wyposażonych, w których znajdziemy minibar, telewizję satelitarną, osobną łazienkę i WC oraz sejf. Oprócz tego w hotelu znajduje s (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele osób jest niespecjalnie przekonanych do naszego Windsor Palace Hotel & Conference Center ze względu na to, że prezentuje się on bardzo okazale. Słowo „Palace” zawarte w jego nazwie nie wzięło się w końcu znikąd. Jest to oczywiście paradoks, ponieważ znakomita prezencja powinna raczej przyciągać do hotelu osoby, a nie je odstraszać. Zapominamy tutaj j (...)

Zobacz pełny wpis »
Hotel sieci Ibis zlokalizowany przy ulicy Ostrobramskiej znajduje się około 10 minut jazdy od centrum Warszawy. Taka lokalizacja gwarantuje jednak spokój i oderwanie od szybkiego życia centrum Warszawy. Jednocześnie hotel znajduje się blisko ważnych arterii wyjazdowych z Warszawy. Położone blisko centrum handlowe Promenada gwarantuje dostęp do wielu udogodnień. H (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak każdy porządny hotel, Windsor Palace Hotel & Conference Center zawsze posiada dużą liczbę gości i nawet mając na uwadze bardzo dużą liczbę dostępnych dla nich pokoi (nie zapominajmy o infrastrukturze konferencyjnej), nie jest zawsze w stanie obsłużyć wszystkich chętnych. Rezerwacje to absolutna konieczność i nie inaczej jest u nas. Cała sztuka polega na tym, by przygotow (...)

Zobacz pełny wpis »