Blog_wiedzacy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog edukacyjnewiesci.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-01-01
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Blog_wiedzacy

Czas wakacji to idealny moment, by odsapnąć, nabrać sił i stowrzyć nowy plan na nadchodzący rok szkolny. W ramach przygotowań warto okreslić jakie cele będziesz chciał osiągnąć w najbliższym czasie. Niezależnie od tego, czego będa one dotyczyły to jednak z pewnością przyda Ci się umiejętność szybszej nauki. Być może teraz, gdy myślisz o konieczności ponownej, długotrwałej nauki t (...)

Zobacz pełny wpis »
Już niedługo czeka Cię bardzo ważny egzamin. Od niego zależy całe Twoje życie lub przynajmniej kilka najbliższych lat. Nie dziwi więc fakt, że chcesz jak najlepiej się do tego egzaminu przygotować. Zapoznaj się z trzema prostymi krokami, dzięki którym przygotowanie do egzaminu zawodowego, maturalnego lub ósmoklasisty nie sprawi tak wiele problemu.    Rozpl (...)

Zobacz pełny wpis »
Twój mózg to niesamowita maszyna, dzięki której możesz osiągać niesamowite cele. Jeśli tylko naprawdę chcesz się czegoś nauczyć to Twoja motywacja wytworzona w mózgu powoduje wzrost energii, napędzającej Cię do działania, pobudzającej ciekawość i chęć poszukiwania informacji.   Motywacja wewnętrzna w nauce a zewnętrzne nagrody To właśnie Twoja we (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciągły rozwój, poszerzanie wiedzy oraz rozszerzanie horyzontów prowadzi do samorozwoju. Stawianie przed sobą ciągłych wyzwań buduje w Tobie motywację do ciągłego działania. Dowiedz się, jak w prosty sposób osiągnać jeszcze więcej! Z tymi trzema krokami nauka czegokolwiek będzie o wiele przyjemniesza i łatwiejsza!   1. Jasno i precyzyjnie określ cel Ni (...)

Zobacz pełny wpis »