Bigetamski

Profil blogera.


bigetamski

Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog archiwumetama.blogi.pl »
Data urodzenia 1972-07-10
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 65 dni temu

Najciekawsze wpisy Bigetamski

  Prawdziwa męska ałdycja w radio uzupełniona pierwiastkiem kobiecym. Kod przetrwania w miejskiej dźungli. Plany na najbliższe dni i tematy poboczne. Jak wytrzymac długi czas w tej samej bieliźnie? Program archiwalny nadawany z siedziby głównej Etama w Szczecinie. Promocyjne datki i ofiary z rabatem 60% można kierować na adres: (tylko nieruwne kwoty) htt (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jeśli możecie to dajcie łapkę w górę na stronie głównej ----->>   Tym razem ruter przestał działać. Chciałem go naprawić lekkim puknięciem, ale jak go dotknąłem ręką, to nic z niego nie zostało. Posłuchajcie... Kochani słuchacze! Jak dobrze wiecie, ruter który dotychczas używałem że takk powiem przestał działać. Wesprzyjcie mnie w tych t (...)

Zobacz pełny wpis »
  Spacery, spacery i rozmowy. Dziś na petli prosty i łuk zalany, mata matę więc co chceta, intuicja technika podpowiada, że nie tak, nieznamsie to mię poprawcie. A jak ja racje mam, to bedzie remont... poprostu i zwyczajnie.   T u    m o ż e c i e    w e s p r z e ć     r a d i o  (pisząc co mam zrobić ;) ... (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zgodnie z zaleceniem lekarza lub farmaceuty nalerzy wyjąć patyk  przed odsłuchaniem audycji. Głuwnym powodem tego jest bezpieczeństwo  sluchacza. W przypadku pozostawienia patyczka może on potencjalnie  utkwić w błonie bębękowej, powodując trwałe uszkodzenie... Możecie mię wesprzeć pisząc na co: perlatory lub odkurzacz samobierzny https://tippl (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewnie nie uwierzycie.... ale dziś skumulowało sie we mnie tyle niepozytywnych bodzców, że gdzieś koło 23 gdy drukarka po raz kolejny odmówiła współpracy..... użyłem na niej ciosu młotkowego potem podbiłem w powietrze i raz jeszcze z młota rozjebałem w drobny mak..... mak szkła.... bo na górze był skaner..... odpryski w całym pokoju.... człowiek jest g (...)

Zobacz pełny wpis »
  Asertywność jest cechom porządanom w radiu. A reszte wrzuć tutaj: https://tipply.pl/u/etamisz https://PayPal.me/PiesekMax       (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jestem dziś bardzo zmenczony, nie chce mi się - czyli normalna raekcja organismu... opowiem wam o tym. Odpoczynek mi sie należy jak kośc dla psa. Zbieram na drukarke dla młodej. Możecie wesprzeć mnie donejtem na: https://tipply.pl/u/etamisz https://PayPal.me/PiesekMax (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czasem zmyć trzeba, bo nie ma już miesca w zlewie, a kobieta nie wywionzuje się ze swoich obowiązków. Więc ja muszę to zrobić. Spinam sie, a wy słuchacie i uczcie sie. T u   m i   m o ż e c i e   n a w r z u c a ć (pisząc na co ;) ...  https://tipply.pl/u/etamisz  https://PayPal.me/PiesekMax   (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zbiram na używany tablet 10' z nowoczesnym androidem 5.x (ok. 150zł) lub nowszym zależy ile uzbieram. Rozmowa na aktualne tematy z Gambolem. T u   m i   m o ż e c i e   n a w r z u c a ć (pisząc na co ;)   https://tipply.pl/u/etamisz  https://PayPal.me/PiesekMax   (...)

Zobacz pełny wpis »
  Wesołe święta rodzinne na ul. Radiowej 60 w Szczecinie.... T u   m i   m o ż e c i e   n a w r z u c a ć (pisząc na co ;) ... https://tipply.pl/u/etamisz https://PayPal.me/PiesekMax   (...)

Zobacz pełny wpis »