Bigetamski

Profil blogera.


bigetamski

Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog archiwumetama.blogi.pl »
Data urodzenia 1972-07-10
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Bigetamski

  Prawdziwa męska ałdycja w radio uzupełniona pierwiastkiem kobiecym. Kod przetrwania w miejskiej dźungli. Plany na najbliższe dni i tematy poboczne. Jak wytrzymac długi czas w tej samej bieliźnie? Program archiwalny nadawany z siedziby głównej Etama w Szczecinie. Promocyjne datki i ofiary z rabatem 60% można kierować na adres: (tylko nieruwne k (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jeśli możecie to dajcie łapkę w górę na stronie głównej ----->>   Tym razem ruter przestał działać. Chciałem go naprawić lekkim puknięciem, ale jak go dotknąłem ręką, to nic z niego nie zostało. Posłuchajcie... Kochani słuchacze! Jak dobrze wiecie, ruter który dotychczas używałem że takk powiem przestał działać. (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewnie nie uwierzycie.... ale dziś skumulowało sie we mnie tyle niepozytywnych bodzców, że gdzieś koło 23 gdy drukarka po raz kolejny odmówiła współpracy..... użyłem na niej ciosu młotkowego potem podbiłem w powietrze i raz jeszcze z młota rozjebałem w drobny mak..... mak szkła.... bo na górze był skaner..... odpryski w całym pokoju.... (...)

Zobacz pełny wpis »
  Asertywność jest cechom porządanom w radiu. A reszte wrzuć tutaj: https://tipply.pl/u/etamisz https://PayPal.me/PiesekMax       (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czasem zmyć trzeba, bo nie ma już miesca w zlewie, a kobieta nie wywionzuje się ze swoich obowiązków. Więc ja muszę to zrobić. Spinam sie, a wy słuchacie i uczcie sie. T u   m i   m o ż e c i e   n a w r z u c a ć (pisząc na co ;) ...  https://tipply.pl/u/etamisz  https://PayPal.me/PiesekMax   (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zbiram na używany tablet 10' z nowoczesnym androidem 5.x (ok. 150zł) lub nowszym zależy ile uzbieram. Rozmowa na aktualne tematy z Gambolem. T u   m i   m o ż e c i e   n a w r z u c a ć (pisząc na co ;)   https://tipply.pl/u/etamisz  https://PayPal.me/PiesekMax   (...)

Zobacz pełny wpis »
  Wesołe święta rodzinne na ul. Radiowej 60 w Szczecinie.... T u   m i   m o ż e c i e   n a w r z u c a ć (pisząc na co ;) ... https://tipply.pl/u/etamisz https://PayPal.me/PiesekMax   (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jest to o ile mi wiadomo ostatni w Nocnym Radiu występ Cloda i dyskusja z Nim o spiskach. Wesprzyjcie mnie co łaska: PayPal.me/PiesekMax Tipply.pl/u/Etamisz (...)

Zobacz pełny wpis »
  Moje piersze razy w róznych sytuacjach życiowych.... Możecie mię wesprzeć pisząc na co: https://tipply.pl/u/etamisz https://PayPal.me/PiesekMax     (...)

Zobacz pełny wpis »
  No i mamy PSA! Ma na imie Jager .... córa dziś adoptowała ze schroniska. jakieś 4-5 x wiekszy od Maxia.... w każdym wymiarze xyz... jestem pełen obaw o ile ogólnie nic mnie nie rysza widzę jak ten pies jest szczęściwy. lata i skacze na nas. pies szaleje z radosci że ma nowy dom. własnie rozmawiam z córą, bo po kilku godzinach wiem, że pope (...)

Zobacz pełny wpis »