Big-jigs

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog big-jigs.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-09-19
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Big-jigs

Mój pierwszy rowerek w czerwonym kolorze łączy w sobie kilka cech. Jest bezpieczny dla zdrowia dzieci, przysparza zabawy i nauki. Dzięki niemu maluch nauczy się utrzymywać równowagę i przygotuje się do jazdy na tradycyjnym rowerze. Mój pierwszy rowerek a konkretnie jego rama powstała z wytrzymałego drewna. Pozostałe materiały to świetny p (...)

Zobacz pełny wpis »
Piękny i bardzo funkcjonalny samochód ciężarowy ze zwierzątkami to ciekawa zabawka i rozrywka na wiele godzin! Dzieci będą miały okazję dopasowywać różne zwierzątka do odpowiednich otworów. Do dopasowania kształtów służą łacznie aż 3 scianki pojazdu. Następnie można klocki w łatwy sposób wyciągnąć podnosząc kratkę z tyłu. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielka parowozownia z obrotnicą i przezroczystym dachem, która na osobnych stanowiskach pomieści pięć najbardziej zasłużonych lokomotyw. Dzięki obrotnicy z łatwością skierujesz lokomotywę na właściwe stanowisko i zaparkujesz ją tyłem. Parowozownia nie posiada tylnej ścianki, co ułatwia dostęp do lokomotyw. Przed wypadnięciem lokomotyw z tyłu budynku chro (...)

Zobacz pełny wpis »
Już teraz każde dziecko może sobie wyobrazić jak wyglądają roboty budowlane. Zestaw ten zawiera wszystkie niezbędne elementy, które można odnaleźć na prawdziwej budowie:  duży dźwig oraz liczne pojazdy budowlane m.in. walec, koparkę, spychacz, wywrotkę, a także robotników, słupki oraz barierki.  Dźwig ma aż 42 cm wysokości i będzie wspani (...)

Zobacz pełny wpis »
Kuchnia dla małych szefów kuchni pomaga w rozwoju dziecka pobudzajac jego wyobraźnię i koordynację ręka-oko. Zabawka zachęca do odgrywania scenek imitujących zachowanie dorosłych rozwijając umiejętności społeczne. Dzieciaki same wymyślają swoje role do odegrania. Kuchnia jest estetycznie wykonana z trwałego materiału jakim jest drewno. Wszystko zostało wyko (...)

Zobacz pełny wpis »
Idealny dodatek do wszystkich produktów spożywczych firmy BigJigs. Posiada wbudowany kalkulator oraz rolkę na paragony. Szuflada pozwala na bezpieczne przechowywanie pieniędzy. Zabawka umożliwia rozwój umiejętności liczenia, a także zachęci do kreatywnego odgrywania ról. Wykonana z wysokiej jakości ekologicznych materiałów, dzięki czemu jest (...)

Zobacz pełny wpis »