Bibliotekarzmw

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog bibliotekoznawstwo.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-03-04
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 36 dni temu

Najciekawsze wpisy Bibliotekarzmw

19th-Century German StoriesDziewiętnastowieczne powieści niemieckie w wersji html. ABU : la Bibliothèque UniverselleTeksty książek francuskich autorów oraz linki do różnego rodzaju informatorów i słowników. AthenaLinki do stron z tekstami książek oraz zbiory własne. W sumie ok. 10 tys. tekstów w wielu językach. Biblioteka Liter (...)

Zobacz pełny wpis »
SZCZEGÓŁOWY SCHEMAT DEBATY OKSFORDZKIEJ Debata oksfordzka – rodzaj debaty, która ma dokładnie ustalony przebieg. Zadaniem debaty jest dyskusja nad tezą.. Debatują przeciwnicy tezy oraz jej obrońcy. O tym, po której stronie mają się opowiedzieć dowiadują się tuż przed rozpoczęciem debaty. Debacie przewodniczy Marszałek, który prowad (...)

Zobacz pełny wpis »
METODA INSCENIZACJI Istota tej metody polega na inscenizacji pewnego zdarzenia, w której to inscenizacji część uczniów przyjmuje na siebie role osób występujących w tym zdarzeniu, a pozostali są obserwatorami. Po inscenizacji rozpoczyna się dyskusja, w wyniku której powinno dojść do wspólnej. uzgodnionej oceny zainscenizowanego problemu. (...)

Zobacz pełny wpis »