Beznadziejna2009

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bialystok
Główny blog beznadziejna2009.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-10-02
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 249 dni temu

Najciekawsze wpisy Beznadziejna2009

Złość, rozczarowanie pozostaną zawsze.  Rozdrapywanie ran które się nie goją.  Lecz damy już sobie spokój.  Nie będę niewolnicą myśli i wspomnień.  Nie będę już wracać do przeszłości     Było, przepadło, nigdy nie wróci.  Lecz okazanie złości niczego nie zmieni.  Pójdziemy swoimi (...)

Zobacz pełny wpis »
Czekając na miłość zapominasz o sobie.  O tym że też masz prawo coś dostać od życia.  Że nie jesteś tylko po to by dawać.  Światłem radości ogarniać świat.    Też masz prawo być zmęczona.  Za swoją miłość dostać coś w zamian.  Masz prawo oczekiwać szczerości.  Nie być ciągle oszukiwana.    Zaw (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie dogonisz mnie myślami   Biegnę zbyt szybko przed siebie   Na oślep z zamkniętymi oczami  uciekam przed tobą ale i dla ciebie.    Wiem że tego właśnie chcesz,  bym zapomniała że istniałeś.  Chcesz bym zapomniała o tym  jak w ramionach mnie trzymałeś.    Chcesz bym wymazala wszystko z pamięci.&n (...)

Zobacz pełny wpis »
W oddali słychać harfy granie.  Ktoś do kogoś szepcze : Kochanie. Ktoś się gdzieś spieszy, gdzieś przemyka.  To zwykle otaczającą nas muzyka.    Na dworzu dzieci puszczają latawce.  Kilkoro staruszków siedzi na ławce . A mama z tatą do domu powraca bo w końcu skończyła się ich praca     Codziennie od nowa.&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy mogłam być gwiazdą rozświetlającą ziemię? Raczej nie mogłam lecz tego nie wiem.  Czy mogłam być słońcem świecącym w południe? Nie mogłam lecz byłoby cudnie.    Czy mogłam być kiedyś w twoich ramionach? Tak mogłam  ale pojawiła się ona.  W czym ona była lepsza dla ciebie? Tego się nie dowiem, nie wiem.    Czy (...)

Zobacz pełny wpis »
Twe usta słodkie jak miód.  Mówiłam : Chyba to cud że na ziemi spotkałam ciebie   Lecz gdzie teraz jesteś nie wiem.    Tak nagle miłość przeminęła.  Uczucie szybko skończyło się.  Bez słowa, bez pożegnania  zostawiłeś nagle mnie.    W innych ramionach teraz jesteś.  Innej mówisz (...)

Zobacz pełny wpis »
Tylko zwierzę pokocha ciebie takiego jakim jesteś.  Odda ci całą duszę, odda ci całego siebie  Pokocha ciebie bez reszty, pokocha za nic. Jego miłość jest wieczna, bez granic.    Spojrzy głęboko w oczy, przytuli, pomruczy.  Od zwierząt powinniśmy się miłości uczyć.  Od zwierząt brać przykład każdego dnia.  W nich napra (...)

Zobacz pełny wpis »