Bezchinskiejmetki

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wroclaw
Główny blog bezchinskiejmetki.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-10-25
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy Bezchinskiejmetki

Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o wodę. Kocham się kapać, dźwięk wody bardzo mnie uspokaja (nawet jeśli dobiega z pralki bądź zmywarki), z chęcią zamieszkałabym nad oceanem, albo chociaż jeziorem. Niestety na tym moja miłość się kończy. Nie mogę znieść zapachu owoców morza, brzydzę się glonów, a gdy pływam najbardziej obawiam się tego, ż (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym roku nie planowałam wycieczki do Korei, szczerze mówiąc nawet nie myślałam o Azji, bo w pierwszej połowie roku udało mi się już odwiedzić cztery azjatyckie kraje i skłaniałam się ku innej części świata. Zastanawiałam się nad Brazylią, potencjalnie nad Meksykiem, ale los chciał inaczej - w te wakacje najpierw trafił do mnie Koreańczyk podró (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Jestem Aga i witam Was na moim blogu. Na samym początku powinnam chyba uściślić, że nie mam awersji do Chin, mieszkałam tam przez rok, uczyłam ponad 700 chińskich maluchów (zresztą "staruchy" też się zdarzały) i możliwe, że jeszcze wrócę w tamte strony. Tytułowa "chińska metka" symbolizuje dla mnie taniość, słabą jakość i jednorazowość. (...)

Zobacz pełny wpis »