Bestwestern

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog podrozenoclegihotele.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-05-03
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 23 dni temu

Najciekawsze wpisy Bestwestern

Wakacyjny wyjazd miał być przygodą życia. Pracownik biura podróży opisywał piękne miejsca, które będziesz zwiedzać, niesamowity hotel i wysokie jego standardy. Po przyjeździe na miejsce, okazało się, że wszystko wygląda zupełnie inaczej. Czujesz się oszukany i rozgoryczony. Cały wyjazd stał się nieprzyjemną eskapadą.   Kreacja biura podr& (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeszcze kilka dni i urlop! Tak długo wyczekiwany i upragniony. Wyjazd wakacyjny zaplanowany z odpowiednim wyprzedzeniem w biurze podróży. Wszystko zapłacone, formalności załatwione. Nagle dociera do ciebie informacja, że akurat twoje biuro podróży ogłosiło upadłość. Co dalej?   Bezpieczne biuro podróży. Nie jesteśmy w stanie do końca wy (...)

Zobacz pełny wpis »
Dużo podróżujesz, zwiedzasz świat, a przy okazji także wiele hoteli. Czy zastanawiałeś się czasem, jak wygląda i funkcjonuje on "od środka" i np. czy hotele są czynne w święta? Dowiesz się o tym tutaj: https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-plus-arkon-park-hotel-gdansk-81023   Taka praca Okazuje się, że pracownicy hoteli, (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybierając się w podróż, jedną z kwestii jest znalezienie odpowiedniego miejsca do spania. Nieważne, czy masz zamiar pospacerować po mieście, odwiedzić słynne atrakcje turystyczne czy zakosztować lokalnej kuchni, wszystko kończy się na noclegu. Na pewno zastawiasz się, jak wybrać dobry, tani a przede wszystkim komfortowy nocleg. Na szczęście dawno minę (...)

Zobacz pełny wpis »
      Położenie hotelu   Warszawski hotel Felix, to jeden z najważniejszych obiektów w sieci Best Western - https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-hotel-felix-warsaw-81014.Mieści się na Pradze, w pobliżu Parku Skaryszewskiego. To niezła lokalizacja dla turystów, którzy chcą zwiedzać Warszawę, (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kiedy planujemy wyjazd na wakacje, pierwszą rzeczą, którą zrobimy od razu po wyborze lokalizacji, będzie poszukiwanie odpowiedniego noclegu. W turystycznych miejscowościach nie będziemy z tym mieli większego problemu, ponieważ baza noclegowa jest zazwyczaj bardzo szeroka. Tańszą opcją jest wynajem małego domku lub kwatery prywatnej - mieszkania lub poko (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kiedy wyjeżdżamy na wakacje, mamy kilka możliwości noclegu, ale jednak najpopularniejszym z nich jest hotel. Najbardziej opłaca nam się znaleźć go jeszcze zanim wyjedziemy, ale czasem bywa tak, że musimy poszukać czegoś na szybko, kiedy już jesteśmy na miejscu. Jak to zrobić, żeby uniknąć zbędnego stresu, który już odczuwamy przez to, że nie zna (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy po ciężkim miesiącu pracy chciałby odrobinę odpocząć. Spędzić noc w pięknym i przytulnym pokoju, wiedząc że rano pyszne śniadanie przyjdzie samo wprost do Ciebie. Żeby nawet nie musieć wychodzić z łóżka. Do tego wszystkiego szklanka świeżo wyciskanego soku z pomarańczy. Po co tracić czas na telewizję? Nie potrzebujesz nawet swojego ręcznika (...)

Zobacz pełny wpis »
  Best Western Hotel Jurata położony jest w niesamowitej Juracie, która znajduje się w zakątku Półwyspu Helskiego: https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-hotel-jurata-jurata-81039  Kilka metrów dzieli ten obiekt od wspaniałej, piaszczystej plaży. Otoczone sosnowym lasem miejsce sprawi, że relaks jest niesamo (...)

Zobacz pełny wpis »
Best Western Hotel Jurata położony jest w niesamowitej Juracie, która znajduje się w zakątku Półwyspu Helskiego: https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-hotel-jurata-jurata-81039  Kilka metrów dzieli ten obiekt od wspaniałej, piaszczystej plaży. Otoczone sosnowym lasem miejsce sprawi, że relaks jest niesamowicie pr (...)

Zobacz pełny wpis »