Bestself-project

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Słupsk
Główny blog bestself.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-03-16
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 60 dni temu

Najciekawsze wpisy Bestself-project

  Każdy zaczynając swoją przygodę z treningiem jest świadomy dwóch rzeczy w drodze po określone cele.     Dieta i Trening.    Zgodzę się, jednak nie do końca. Jeden bardzo ważny element układanki jest z reguły kompletnie pomijany przy pracy z własnym ciałem. A mianowicie oddech.   Oddech w prostej definicji określamy jako zespół pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Poprzedni wpis poruszał temat związany z zakresami ruchów Naszego ciała (mobilność). Jako uzupełnienie fundamentu pod budowanie siły chciałbym napomknąć z kolei o Stabilności.   Stabilność ( Stability ) - najprościej rzecz ujmując, stabilność jest umiejętnością motoryczną człowieka, która pozwala utrzymać bezpieczne oraz najbardziej efektywne ułożenie stawu pod (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                                                                              (...)

Zobacz pełny wpis »
  Wpierw zajmijmy się przystępną dla każdego definicją. Mobilnością nazywamy zdolność układu nerwowego, stawów oraz mięśni do pracy w odpowiednim zakresie ruchu. Poprzez słowo „odpowiednim” określamy zakres bezpieczny dla ciała. Podchodząc do kwestii pracy nad mobilnością zalecam zasadę złotego środka.   Zwykle spotykamy się z sytuacją, gdy mobilnośc (...)

Zobacz pełny wpis »