Beranol

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ubytriop
Główny blog beranol.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-06-04
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Beranol

Najciekawsze wpisy Beranol

O ile zespół z Bełchatowa konstruował akcje jak sprawny mechanizm, to już ataki Ruchu przypominały trudną do opanowania nawałnicę. Groźnie strzelał z woleja Sobiech, sprytnie i celnie główkował Grzegorz Baran. Wtedy tak naprawdę rozpoczął się ten mecz. Wcześniej obie drużyny robiły wszystko, żeby przede wszystkim gola nie stracić - komentował (...)

Zobacz pełny wpis »
putBan(62); Po raz pierwszy będę w tej hali. Od momentu, gdy oddano ją do użytku, cały czas byliśmy w rozjazdach po całym świecie i nie było kiedy jej odwiedzić. Słyszałem, że robi duże wrażenie. Widziałem też telewizyjne transmisje rozgrywanych tu spotkań. Z tego co wiem, widownia jest bardzo oddalona od boiska. W grach zespołowych nie jest to dobre (...)

Zobacz pełny wpis »
Na mistrzostwach będziemy walczyli z zespołami, które grają ze sobą od wielu lat. Serbia, Włochy czy Holandia od czterech-pięciu lat mają tych samych trenerów i stabilny skład. My szybko musimy stworzyć drużynę, która nawiąże wyrównaną walkę z tymi doświadczonymi ekipami. To trudne zadanie, ale robimy wszystko, by mu sprostać - powied (...)

Zobacz pełny wpis »