Bera_team

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog bera-team.blogi.pl »
Data urodzenia 1972-10-24
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność 12 dni temu

Najciekawsze wpisy Bera_team

  Co to BeRa_Team? To połączone dwa konta w serwisie geocaching.com Dnia 01.08.2020 z połączenia kont Beaty (beciunia) i Rafała (rafknaf) powstało jedno, wspólne konto BeRa_Team. Od tego czasu nadal szukamy skrzynek razem, ale już też razem je logujemy a nie jak to było dotychczas,każdy na swoim  koncie. Mamy zatem jedno, wspólne konto pr (...)

Zobacz pełny wpis »
       Tegoroczny pobyt w Zakopanem zaczęliśmy praktycznie od eventu. Pojawiło się kilka wspaniałych osób za co bardzo dziękujemy. Jak zwykle były geopogaduchy, drewniaczki, TB oraz prezenty od jednego z uczestników. Czas bardzo szybko minął i pozostaje mieć nadzieję, że tak jak miło zaczęliśmy pobyt - taki będzie on cały. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wizytę w Browarze Ułan planowaliśmy już kilka razy, ale niestety jakoś nigdy nie było nam  po drodze. Ponieważ w ostatnim czasie pojawił się w nim nowy Letterbox to przesądziło o zaplanowaniu keszersko-piwnej wizyty na Jeżycach. Tak nam się po pracy spieszyło, że już pół godziny przed otwarciem byliśmy na miejscu. Na szczęście nie było zimno więc m (...)

Zobacz pełny wpis »
Raz na jakiś czas zdarza się, że mamy wolną sobotę i właśnie tę poświęciliśmy na mały wypad do Puszczy Noteckiej. Zaczęły pojawiać się grzyby i szkoda nie skorzystać z okazji. Trochę podchodziliśmy i z pełnym koszykiem wróciliśmy do samochodu. Na szczęście przypomnieliśmy sobie o napisie "Geopyra.pl" który w zeszłym roku zaczęliśmy szukać. (...)

Zobacz pełny wpis »
Skrzynka znaleziona  w drodze na Trzy Korony. Nie było najmniejszego problemu z jej znalezieniem, ale uważać musieliśmy przy wyciąganiu słoika bo jest pęknięty i można się skaleczyć. Niestety TB w niej nie było żeby zabrać do Poznania. My też nie zostawialiśmy naszych bo jeszcze trochę skrzynek przed nami.Schronisko ładne, w rannych godzinach ciche i spokojne (...)

Zobacz pełny wpis »
Kilka razy podchodziliśmy do tej skrzynki  Eart Cache aż wreszcie zapadła decyzja na kolejne odwiedziny parku i wysłanie odpowiedzi.Spacerując w okolicach Malty nie raz tu bywaliśmy, ale jakoś nigdy wcześniej nie zastanawialiśmy się nad pochodzeniem tych "kamyczków". Jak zwykle ta zabawa okazała się pouczająca i przy okazji zbierania keszy mogliśmy zagłę (...)

Zobacz pełny wpis »
Piękne, poniedziałkowe przedpołudnie i szybka decyzja na krótki wyjazd przed pracą w okolice Dziewiczej Góry. Powody były dwa: Lab casch oraz skrzynki brakujące do "Alfabetu Geopyry". Oba założenia udało się zrealizować i do pracy jechaliśmy po 10 kilometrowym spacerku. Nie wszystkie skrzynki udało się znaleźć bo czas nas gonił, ale kilka ikonek na ma (...)

Zobacz pełny wpis »
Trwają Targi Hobby więc skoro mamy zaproszenia to warto odwiedzić stoisko dotyczące geocachingu. Koło południa zaczęły się schodzić tłumy dlatego postanowiliśmy uciekać. Ponieważ niedawno powstał nowy Lab Casch, dotyczący Powstania Wielkopolskiego,  który zaczynał sie w okolicach Targów i dworca ruszylismy jego punktami na mapie. To doprowadziło (...)

Zobacz pełny wpis »
Byliśmy w Budapeszcie na jednodniowej wycieczce więc oprócz zwiedzania chcielismy poszukać kilku keszy. Program był dość napięty dlatego po znalezieniu skrzynki na Ul. Vaci skupiliśmy się na Virtualach żeby mieć pamiątkę w postaci zdjęć, ale też żeby zaliczyć sobie w statystykach nowy kraj. I tak jedna skrynka tradycyjna i dwie virtualne w stolicy Węgier m (...)

Zobacz pełny wpis »
Pandemia ograniczyła spotkania dlatego w końcu miło było się zobaczyć. Poranna kawa w miłym towarzystwie smakuje jeszcze lepiej więc wypicie przed pracą wróży dobry dzień. (...)

Zobacz pełny wpis »