Bemowomieszkania

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pawłowice
Główny blog bemowomieszkania.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-06-04
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Bemowomieszkania

Przewidywane przez wielu spadki cen mieszkań wywołane przez epidemię koronawirusa nie sprawdziły się w rzeczywistości. Jest wprost przeciwnie – mieszkania w Warszawie stale drożeją. Stołeczny rynek mieszkaniowy bez spadków cen Raport „Rynek mieszkaniowy w Warszawie – IVQ 2020” wykonany przez serwis internetowy RynekPierwotny.pl podaje, ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie każdy właściciel nieruchomości wystawiający ją na sprzedaż zdaje sobie sprawę z tego, że może zostać nałożony na niego spory podatek dochodowy. W jakich sytuacjach jest on stosowany? Co to jest podatek od sprzedaży nieruchomości? Podatek od sprzedaży nieruchomości to rodzaj podatku dochodowego od osób fizycznych, czyli jest on podatkiem PIT. Naliczan (...)

Zobacz pełny wpis »
Decyzja o zakupie mieszkania nie może zostać podjęta ad hoc. Wynika to z faktu, iż w grę wchodzą duże pieniądze – mieszkanie to dobro, niewątpliwie bardzo drogie. Nic jednak straconego! Zawsze można złożyć wniosek o dofinansowanie kupna w postaci kredytu hipotecznego. Własne mieszkanie - cena potrafi zwalić z nóg W największych miastach Polski ceny (...)

Zobacz pełny wpis »