Beata_ulpodrop

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Beata Kowalska
Lokalizacja Poznań
Główny blog beata-ulpodrop.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Beata_ulpodrop

HEJ!!! Nie wiem co mogę tu napisać. Więc ostatnio mam bardzo mało czasu (wszystko przez szkółkę). Jestem teraz już w liceum i widze że strasznie trzeba tu zapieprzać. Non stop nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Nie mam zbyt wiele czasu na cokolwiek. Teraz trwa długi weekend a ja musze się uczyć na sprawdzianik z biologii i historii. Straszne :( A tak wogóle to dzisiaj nic ciekawego (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej!! W końcu mam swojego bloga!!! Ale się cieszę!! :) A tak wogóle to nazywam się Beata, mam 16 latek i jestem z Wrocławia. Jest to mój pierwszy blog, więc wybaczcie jeśli na początku nie będzie zbyt piękny. Postaram się często wpadać na niego i dodawać jakieś nowe notki. Zapraszam was do częstego komentowania moich wpisów. Pozdrawiam wszystkich, których znam. :) PAPA (...)

Zobacz pełny wpis »
Powiedzcie mi prosze czemu tak jest na tym świecie, że raz człowiek czuje się szczęśliwy a zaraz potem nadchodzi coś co to szczęście psuje. Dlaczego tak jest?! Na przykład ja mam teraz jakiegoś strasznego doła, nic mi się nie chce. I właściwie tej notki też nie chce mi się pisać. Idę sobie. PAPA

Zobacz pełny wpis »