Bawolica

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog bawolicanasilowni.blogi.pl »
Data urodzenia 1975-03-02
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Bawolica

Słuchajcie, nie wierzę! Wczoraj byłam oddać książki do biblioteki , bo dostałam upomnienie, że za długo czytam no i w końcu udało mi się dotrzeć do biblioteki- a uwierzcie mi próbowałam 156 razy- tak jak z dietą i na drzwiach informacja- 2,3,4 grudzień biblioteka nieczynna z powodu – uwaga tu trudne słowo chyba „foljizjacji” lub czegoś inn (...)

Zobacz pełny wpis »
Motyle w brzuchu- znacie to uczucie? Być zakochanym i przebywać w innym wymiarze? Cudowne prawda? No to kochani i myślę, że nie tylko bawolice tak mają, to samo dzieje się z kopytnymi na siłowni. Po pierwsze ubierasz się inaczej- czyli tak jak na randkę, przebierasz w legginsach i spodniach takich, które najlepiej obciskają zadek tzn. nie wrzynają się tam gdzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś bawolica jak na powrozku trzymając się poręczy szła na bieżni. Kiedyś myślałam, że to oszukiwanie, ale teraz już nie . A czemu? Bo tak ! :) bawole rulezzzzz! Bawolica zaczyna brylować na siłowni. Już niektóre Panie recepcjonistki zaczynają mnie rozpoznawać....dzisiaj na powitanie: ooooo( to ooooo odebrałam za wyraz rozpoznania) Dzień dobry. (...)

Zobacz pełny wpis »
My to wszystko wiemy! Każda bawolica odchudzająca się kilka razy, ba! nie tylko bawolica, ale nawet żyrafa i gazela i super gazela wiedzą  ile razy trzeba jeść , a ile nie jeść. Ile trzeba skakać, chodzić i turlać się z wyrzuconymi kopytami do góry lub ponad głowę. Tę wiedzę również dają nam wszystkie media, nawet w śniadaniowej TV przy kawie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiecie, tak sobie wczoraj w stadzie gadałyśmy i było miło i o bawołach tych co są prawdziwymi bawolami z krwi i kości co o stado walczą, dbają o swoją bawolicę i o cielętach I o tym i o tamtym. O bawołach co starzeją się i zaczynają wariować i stawać się nie bawołem tylko osłem w przebraniu eleganckiego płaszczyka. O oślicach było też co nie ze swoimi osła (...)

Zobacz pełny wpis »
Uwaga! Chciałam donieść, że bawolica tak jak zresztą wszystkie zwierzęta na sawannie nie tylko miewają ułomności fizyczne. Zdarza się im również psychicznie niedomagać. Bawolica dzisiaj już po zapadnięciu zmroku gdy szykowala się na swój spacer zobaczyła, że nie ma butów w plecaku. Tych na siłownię. A wczoraj gdy sprzątała pamiętała, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Bawolica szła na Andrzejki. Zrobiła brownie z batata i mąki kokosowej i sałatkę, ale oczywiście jak to większość samic: czy to bawolice / żyrafy / kangurzyce/ i antylopy gnu, czy oddychają w body czy w koszulce chcą wyglądać przyzwoicie. W pewnym wieku bawolice nie kupują co wyjście nowych podkolanówek: uwaga wiecie jakich prawda? Te podkolanówki co si (...)

Zobacz pełny wpis »
Bawolica dziś była trochę zajęta. Po pracy przyjechał Superman kolega T. wstawiać wrota do stajni młodego później wystąpiła lekka awaria , a później goście, a później kolacja i już tak "później" się zrobiło, że myślałam, że nie dam rady. Bawolice jednak są uparte i wyszłam o 19:15 z domu. Wiedząc, że nie mam zbyt dużo czasu podk (...)

Zobacz pełny wpis »
 Dziś wszystko w biegu . Tak, bawolica zaczęła szybciej chodzić na bieżni to w życiu na bieg sobie może pozwolić. Szybkie zakupy w Lidlu ( tutaj %@$#&@% kurde czemu to wszystko takie drogie)później produkcja pierniczków. W międzyczasie kolega T. supermen od remontów kończył przerzucać światło na drugą stronę drzwi bo bawolica zmieniła (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak….. tylko kobieta potrafi sobie sama na złość zrobić . Przecież mówili mądrzy ludzie : nie waż się często bo  waga różnie reaguje i możesz motywację stracić- lepiej się mierzyć! No i zmierzyłam się, oczywiście , że nie raz. Centymetr kurde ruski i się nie kurczy skubany, a chęć zważenia nadal była  duża i stało s (...)

Zobacz pełny wpis »