Bawolica

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog bawolicanasilowni.blogi.pl »
Data urodzenia 1975-03-02
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 140 dni temu

Najciekawsze wpisy Bawolica

Bawoły na pewno mają więcej niż 44 tysiące lat. Tylko wtedy je chyba pierwszy raz namalowano. Ponoć to najstarszy na świecie naskalny obraz na wyspie CELEBES w jaskini przedstawia polowanie na bawoły i inne zwierzęta. Nazwa wyspy brzmi wyniośle i ta data również no i co tu więcej mówić-bawoły J  A ja nie 44 tysiące, a 44 lata mam, ale widać duszę (...)

Zobacz pełny wpis »
Bawolica zwariowała. Od lat nie szykowała się na sylwestra. Pomyślała, że jak wyjście to trzeba wyglądać jak kobieta z klasą. Tak więc kiecka kupiona  i niby problem z głowy, ależ skąd! Teraz się zaczynają schody! Bo wczoraj obejrzała reportaż : Advanced style na Planete + i już wie ,że bycie modną bawolicą z klasą i jeszcze dobrze się w tym wszystkim c (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak, dzisiaj bawolica  uśmiechnęła się całą sobą gdy stała na wadze rano! Od 17 listopada schudła 9 kg! Sukces dla mnie wielki bo te kilogramy to nie tylko waga, ale  oczywiście centymetry. Sama waga nie przeszkadzała mi za bardzoJ raczej moim kolanom i kręgosłupowi  i oczywiście wątrobie, miałam tego świadomość . Bardzo przeszkadzał wygląd, wię (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobra! Bawolica wczoraj miała chwilę- dosłownie 60 minut na trening- hmm poszło szybko- 40 minut na Orbitreku, nie w swojej siłowni pod domem, a w centrum handlowym,  bo młody był na zajęciach. Spociłam się jak mysz i to w połogu. I tutaj muszę Wam powiedzieć, że doszło do mnie to o czym mówi Bartek Szemraj- trener, który mnie inspiruje.  ( w (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry! Bawolica wczoraj miała kolejny dzień kryzysu. Wcale nie chciało mi się  wychodzić  z domu.  Bardzo chciało mi się natomiast położyć pod kocykiem i przytulić do poduszki. Jak pomyślałam o bieżni to mi się nie dobrze robiło. Brat bawolicy poradził, żeby zmieniła sprzęt, na którym ćwiczy to będzie lepiej. Taaaa, bawolicy nawet (...)

Zobacz pełny wpis »
Słuchajcie, nie wierzę! Wczoraj byłam oddać książki do biblioteki , bo dostałam upomnienie, że za długo czytam no i w końcu udało mi się dotrzeć do biblioteki- a uwierzcie mi próbowałam 156 razy- tak jak z dietą i na drzwiach informacja- 2,3,4 grudzień biblioteka nieczynna z powodu – uwaga tu trudne słowo chyba „foljizjacji” lub czegoś inn (...)

Zobacz pełny wpis »
Pochwalę się, bez podtrzymywacza  wcisnęłam się w nowo zakupioną spódnicę ze skóry z węża strażackiego. Zrobiłam sobie prezent za ten prawie miesiąc bez słodyczy i za pilne wchodzenie pod górkę na bieżni- ciekawe na jaki szczyt doszłabym gdyby to wszystko zliczyć. Na Kilimanjaro już kiedyś weszłam to teraz  Wieżyca? Hehehe  I (...)

Zobacz pełny wpis »
Bawolica w niedzielę poszła, ale jak jej się nie chciało! No rzesz ledwo powłóczyła kopytami …miała do przejścia jakieś 500 meeeetróóóów do siłowni z domu. Poszła, doszła i w szatni znów problem. Co z pęcherzem na kopycie? Był plaster i gruba skarpetka. Buty zasznurowała i lezie i myśli ,że ma mniejszą lewą stopę (...)

Zobacz pełny wpis »
Motyle w brzuchu- znacie to uczucie? Być zakochanym i przebywać w innym wymiarze? Cudowne prawda? No to kochani i myślę, że nie tylko bawolice tak mają, to samo dzieje się z kopytnymi na siłowni. Po pierwsze ubierasz się inaczej- czyli tak jak na randkę, przebierasz w legginsach i spodniach takich, które najlepiej obciskają zadek tzn. nie wrzynają się tam gdzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Zmienia się moja powłoka zewnętrznaJ chyba gubię trochę tłuszczu i sierść  bo robi mi się zimno. W pracy kiedyś chodziłam i otwierałam okna bo mi wiecznie gorąco było. Teraz nawet mam zimne dłonie. Ot  takie mam spostrzeżenia, a co do sierści niestety gubię i ciągle wydaje mi się ,że gubię za dużo. Niedługo mój tupecik będzie łysy jak kola (...)

Zobacz pełny wpis »