Bavinda

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szymbark
Główny blog widze-i-oceniam.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-03-28
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bavinda

Witam was bardzo serdecznie, dzisiaj tak trochę organizacyjnie i poznawczo. Jestem 18 letnim uczniem liceum mieszczącego się w typowym polskim mieście jakim jest Słupsk. Przybyłem tutaj tylko za szkołą i nic innego mnie z tym miastem nie łączy (na szczęście, bo rezultat ostatnich wyborów mnie nie cieszy-Biedroń). A więc tak. Dlaczego założyłem tego bl (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakiś czas temu przeczytałem w prasie wypowiedź pana Schetyny na temat wyzwolenia największego obuzu śmierci czyli Auschwitz-Birkena przez Ukrainę. Media się śmieją z niewiedzy naszego Ministra Spraw Zagranicznych a Rosjanie są oburzeni (chociaż Oni to mogą, zawsze są). Nie o to tutaj chodzi jak inni o nas uwarzają tylko o to,że przez takich ludzi, którzy s (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was bardzo serdecznie, poruszę dzisiaj bardzo ważną sprawę, którą jest obronność naszego kraju. W Polsce mamy tymczasowo bardzo małą liczbę żołnierzy. W tych czasach coraz mniej ludzi decyduję się na służbę w Wojsku III Rzeczpospolitej Polskiej. Dlaczego ludziom coraz mniej opłaca się służyć ojczyźnie? Według mnie przyczyną jest katastrofaln (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam, witam, witam, dzisiaj rozpoczynam serię postów na temat Unii (...)

Zobacz pełny wpis »