Basiasmolinska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog zyciegrubaski.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-02-10
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Basiasmolinska

zaczelam od sniadanka z aplikacją Fitatu, która skrupulatnie mierzy kalorie. Jajeczko sadzone smazone bez tłuszczu na tefalu i 2 kromeczki chlebka wasa z dodatkiem buraczkow. do tego 5 grubych plastrow ogorka. razem 104kcal. Skonsumowalam o 7.48 i juz jestem glodna::( Jest godzina 8.41. Nie wiem jak przetrwan dzień. Już czuję stan zapalny w organizmie. Moje cialo jest bardzo (...)

Zobacz pełny wpis »
Może na początek kilka słów o sobie. Żebyście mogli mnie lepiej poznać i zadecydować czy wogóle macie ochotę zagłębiać się w mojego bloga... Nazywam się Basia, zbliżam się do magicznego wieku 30stki;) Pech chciał że Bóg postanowił stworzyć mnie niską, grubą i z krzywymi kolanami. Mam krótkie dziwnokształtne nogi i nietypowe proporcje ciała. Nie zawsze m (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś dzień głodówki.  Lubię tą naprzemiennosc.  Jeden dzień zawsze jestem w stanie wytrzymać.  Chyba najgorzej jest wieczorem i w nocy, kiedy budzę się na karmienie synka. Dzisiaj od rana boli mnie głowa jakby była naładowana guzami.  Nie umiem tego inaczej określić.  Do tego uaktywnil się bardzo nieprzyjemny ból w klatce piersiowej po prawej (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzymam się jakoś ale czuje że wezbrala na sile moja nerwica. Przyspieszone tętno, drgawki i zimne stopy. Dawno nie miałam takiego stanu. Obzeranie się usypialo moje zmysły i dawało pewien chwilowy komfort. Teraz nie mogę się schować za sloikiem nutelli. Jestem z moją nerwicą sam na sam. Do tego od rana dokucza mi silny ból w klatce piersiowej po prawej stronie. Teraz doszło (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś rano się zwazylam.  1kg na minusie!!!! Warto bylo wczoraj przrbiec 4km i zjeść raptem 400kcal w ciągu dnia.  Dałam radę.  Za to dzisiaj poszalalam z jedzeniem.  Wypiłem też 3 kieliszki chalwowki.  Pycha, ale uspilo mnie to. Jutro kolejnybdzien na glodowce.  Dam rade

Zobacz pełny wpis »