Basia1818

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnobrzeg
Główny blog lifeisbeatiful1818.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-01-03
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Basia1818

Cześć wszystkim dziś mój pierwszy wpis . Będzie troszkę inaczej bo zacznę od sportu jakim jest piłka nożna. może nie jestem jakimś specem od niej ale lubię pooglądać różne mecze w tv. jestem ogrąmną fanką Realu Madryt, Może ktoś jeszcze z Was także lubi ten klub?  Chciałam coś napisać na ich temat , zapytałam męża co chciałby wiedzieć gdyby chciał się dowiedzieć (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój kolejny wpis będzie dotyczył moich wymarzonych wakacji. Chciałabym w swoim życiu pojechac do trzech miejscowosci które znajdują się  za granicą.  Pierwszym krajem jest Egipt. Wiąże się to z tym że zawsze od kąd pamietam chciałam zostać archeologiem a Egipt to przecież kolebka archeologii. No niestety nie wyszło nie poszłam w tym kierunku ale miłość do E (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam dzis chciałabym Wam napisac jak pielegnuje swoje włosy. Dzielę je na trzy etapy,  Pierwszy etap to mycie szmponem staram się używać letniej wody chociaz w okresie zimowym troszke bardziej myję cieplejszą. jeżeli chodzi o szmpon to większość żle działała na moje włosy i głowę. Najlepszym jednak produktem jest ten   Dlatego że po umyciu nim włosów bardzo (...)

Zobacz pełny wpis »