Bartson

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kłodzko
Główny blog wyleczeni.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-10-11
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bartson

  p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Ubuntu Light"; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: "Droid Sans"; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; } Wiele mówi się o witaminach mogących poprawić odporność i przyczynić się do wcześniejszego wylece (...)

Zobacz pełny wpis »
Poruszanie się o kulach nie jest proste, chociaż może wydawać się inaczej. Jest wiele osób, które na wskutek choroby, wypadku lub zaawansowanego wieku muszą poruszać się za pomocą kul lub laski. Dla niektórych jest to jedynie asekuracja, której normalnie nie używają, ale mogą ją wykorzystać, gdy dojdzie na przykład do zaburzenia równowagi. (...)

Zobacz pełny wpis »
Sporo osób musi obecnie radzić sobie z różnorakimi nałogami, które mogą wpływać w bezpośredni sposób na ich życie. Należy zdawać sobie sprawę też z tego, że wiele z nich zwyczajnie bardzo nam szkodzi, więc powinniśmy zrobić wszystko, by w jak największym stopniu ich unikać. W przeciwnym razie może bowiem okazać się tak, że będziemy mieć do czynie (...)

Zobacz pełny wpis »
Zima to bez wątpienia czas, w którym najbardziej narażeni jesteśmy na różnego rodzaju choroby i dolegliwości zdrowotne. Najczęstszym powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim niska temperatura oraz niekorzystna aura pogodowa panująca na zewnątrz. Z tego właśnie powodu powinniśmy zrobić wszystko, by w jak największym stopniu zagwarantować sobie odpowie (...)

Zobacz pełny wpis »