Bartosz_a

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Piła
Główny blog www-bmw.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-12-08
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bartosz_a

Historia koncernu   Budynek centrum badawczego Forschungs- und Ingenieurzentrum Koncern BMW jako swoich założycieli podaje dwie osoby: Gustava Otto i Karla Rappa, którzy w Monachium na początku XX wieku niezależnie od siebie rozpoczęli działalność gospodarczą w dziedzinie lotnictwa. Znaczny udział w kształtowaniu przedsięb (...)

Zobacz pełny wpis »
Mechanik – osoba zajmująca się projektowaniem, konstruowaniem, budową, eksploatacją i naprawą maszyn, urządzeń i mechanizmów. Podział ze względu na wykształcenie: inżynier mechanik technik mechanik robotnik mechanik Mechanikiem samochodowym nazywamy specjalistę zajmującego się naprawą aut, ale nie tylko – może on też (...)

Zobacz pełny wpis »
moimi ulubionym hobby jest jazda na rowerze, jest to bardzo zdrowy i rekreacyjny sport. przebywam na swierzym powietrzu i podziwiam przyrode. Jazda na rowerze bardzo dobrze wplywa na moje zdrowie,jezdze w rozne miejsca i poznaje nowe okolice, moje hobby jest bardzo zdrowe dla mnie i srodowiska.   Korzyści z jazdy na rowerze,  a wśród nich: wysmuklan (...)

Zobacz pełny wpis »