Bartek199886

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog bartek1986.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-06-11
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bartek199886

Witajcie ,   Dzisiejszego dnia wybrałem się na zakupki odwiedziłem 3typowe Warszawskie outlety Fashion House , Factory Ursus , Factory Annopol. Nr1 Najlepszy Annopol zaku:)pione fajne butki za niewirygodno niską cene mega promocje w Nike poniżej przedstawiam fotki butów i cene wyjsciową i po rabacie, wyjściowa cena 650 po 1 obniżce 450zł ostateczna cena 225zł (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień 1......   Zaczynając mówiłem że bedzie ciekawie ....to raczej nie tyczy sie dzisejszego dnia czemu - telporada z lakarzem rozmowa jak z koleżanka :) jedyny plus tylko nie wiem czy w danej sytuacji doodkoła nas:) Dowiaduje sie że mam lerzeć i odpoczywac,mając katar napewno stwierdza Pani dr ze to nie FAMOWA choroba roku 2020 czyli COVID dostaje reklamówe (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam,   Dzień pierwszy ktoś może powiedziec człowieku wat the fuck znowu jakis poryty koleś bedzie wylewał smutki ze swojego życia . Ok nic bardziej mylnego moje życie może , nie jest bajka ale scenariuszem na dobry film owszem :) Jeśli lubisz czytać livestylowe blogi nic typowe myśle że ten taki będzie :) słodzic nie umiem i nie lubie . (...)

Zobacz pełny wpis »
Aktualnie leżakuje w domu własnie dostałem szpetną hele z Barn Burgera mega kanapka jeśli ktoś szuka mega Warszawskiej Burgerowni ......Barn Burger wymiata :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Nuda nuda i jeszcze raz nuda wiec ogladamy cos ciekawego trafiło na MC Mafie zajebisty serial polecam (...)

Zobacz pełny wpis »