Bartek0004

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kalisz
Główny blog mojezycie6468.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-08-24
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 348 dni temu

Najciekawsze wpisy Bartek0004

Czy muszę kurwa sprawdzać co można napisać a co nie czy ja nawołuje do zabójstwa kogoś nie, tylko wyrażam cały gniew na ten pierdolony świat, jeszcze kilka dni temu było spoko miałem nadzieję cieszyłem się a teraz posłuchałem kawałka zeusa nie jednego z jego płyty i zjebało mi całkowicie humor mam już tego wszystkiego dość kurwa pojebancy czemu ten św (...)

Zobacz pełny wpis »
Założyłem tego bloga by wyrzucić swoje emocje i może lepiej zrozumieć siebie bo już nie ogarniam tego poku......ego świata. Jeszcze trochę to mi się odklei. Kto mnie tu przysłał i dał takie odczucia do odczuwania, czemu ja jestem taki wrażliwy, cieknie ode mnie nienawiścią, nienawidzę tyłu ludzi na świecie, są dla mnie nikim są niewrażliwi, oszukują, nie maj (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam dosyć tego życia że jest takie ciężkie często co ja kurwa zrobiłem że mnie to wszystko tak boli nie chce być ofiarą a tak się czuje, od 3 lat próbuje się zrozumieć i wracam do tego samego miejsca wrażliwości albo do innych kluczowych i ci ja mam z tym zrobić... Naprawdę czasami sobie myślę że nie chciałbym mieć dziecka jeżeli byłoby podobne do mni (...)

Zobacz pełny wpis »