Barczykowska12

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pobiedziska
Główny blog kwarantanna.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-08-31
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Barczykowska12

Najciekawsze wpisy Barczykowska12

  Zadajemy sobie pytanie "od czego zacząć?". Myślę, że najlepiej to od własnej motywacji. Świetnym sposobem jest dowiedzenie się jakie skutki może nam przynieść to co zrobimy. Przykładowo: nie wybranie się na bilans może spowodować, że będziemy mieć niewykrytą wadę, nie udanie się na pobranie krwi przynajmniej dwa razy do roku może spowodować rozwinięcie (...)

Zobacz pełny wpis »
Już od urodzenia zaczynamy rozwijać swoje pasje. Zaczynamy odkrywać co nam się tak naprawdę podoba. Wiek dziecięcy idealnie daje nam to poznać. To właśnie wtedy wszystko odkrywamy, np.:czy będziemy lubić sport (dużo się poruszamy, biegamy), czy będziemy kreatywni (układamy puzzle, klocki), czy może będziemy czytelnikami (gamy po książki, komiksy). Gdy człowiek nie posiada pasji jes (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas kwarantanny dla nas wszystkich jest czasem ciężkim, jednak da się go przeżyć. Doskonałym dowodem na to jestem ja. Podczas kwarantanny możecie postawić sobie pewien cel (np. nie jeść słodczy), poprawić swoją kondycję i formę, a także spędzić dużo czasu z domownikami i w końcu zaciśnić między sobą więzi. Ten czas spędzić jest trudno, ale jest to wykonalne. (...)

Zobacz pełny wpis »