Banty

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Magda Olekszyk
Lokalizacja Kraków
Główny blog banty.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-12-20
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Banty

Najciekawsze wpisy Banty

Napiszw wam cosik o sobie i bede czekac na komenty bo jesli tu wpadliscie to prosze was o taki malenki jeden ...Obiecuje ze puzniej sie odwdziencze ! ! ! BLOGOWANIU START ! ! ! HeY ! ! ! Jestem ... wrazliwa , ale tajkrze otwarta na swiat i ludzi , mozna mi zaufac .. nie mam chlopaka ani konkretnej przyjaciolki , raczej grono ludzi z ktorymi spedzam czas w szkole i poza nia Mott (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem czy oglądaliście ostatnio program UWAGA a jak nie to tylko powiem że tam prowadzi sie sprawa o uczniach Toruńskiego Liceum ktorzy pobili nauczyciela , wkładali mu kosz na śmieci na głowę podkładali .. ale .. Nie o tym chciałam powiedzieć , chciałam powiedziec że w mojej klasie jest taki jeden Krzysiek Chomicki ( po co cenzurować  nazwisko ? ) No to jego chcieli (...)

Zobacz pełny wpis »
HeY , udlo mi się w koncu sciagnac szablonik , teraz napisze wam cosik o sobie i mam nadzieje na komenciki : ] Zalezy mi na nich , wlasciwie to ten blog ma mi sluzyc jako cos , lub ktos komu moge sie wygadac i opowiedziec co , mnie dreczy s co cieszy ... START BLOGOWANIU ! HEY ! ! ! Jestem raczej wrazliwa , lecz rowniez otwarta na swiat i ludzi ,mozna mi zaufac choc lubieee eee (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja matematyczka jest PoJeBaNA i ona mnie NieNaWiDzi ! ! ! Wiem to ! Bo jak moz bycinaczej jesi ona mi jedynej sprawdziła cwiczenia, mi oglądnęła podrecznik i kazała wymazac ciczenia uzupełnione przez siostr e, upewniala sie czy mam wszystkie przyrzady do matematyki , I chciala mnie pytac ale klasa przypomniala o imieninach miesiaca ! ! ! ! A najbardziej wkurza mnie fakt ze c (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłam na wystawie Ziemia z Nieba , na plantach w Krakowie , ŚLICZNE SĄ TE ZDIĘCIA Jestem nimi zachwycona ! ! ! Wkleiłabym tu jakieś ale nie znam sie na HTML . A te zdięcia to robią wrażenie jest ich troche na www.ziemiaznieba.pl jakbyście chcieli zobaczyć , Pozdrawiam was i kończę te krótką notkę , czekam na komenciki  , Pa Banty (...)

Zobacz pełny wpis »