Bakoflava

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog breakingbad.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-10-24
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 59 dni temu

Najciekawsze wpisy Bakoflava

31.12.2016 Sylwester. Jak się przyjrzeć to widać powiększone węzły 22.09.2016 Zanim wyczułem guzki 31.10.2016 Węzły są bardzo wyczuwalne ale niewidoczne na pierwszy rzut oka 10.11.2016 Trenuję a węzły zauważają wszyscy znajomi 4.12.2016 Zawody taneczne z widocznymi na szyi guzkami 7.12.2016 Świąteczny nastrój z dość dużymi węzłami. Tak (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszystko zaczęło się w październiku 2016 roku. Wyczułem pod palcami jakieś guzki na szyi. Były to powiększone węzły chłonne. Od razu powiedziałem o tym swojej rodzinie. Oczywiście niczym się nie przejąłem, jak to u mnie w naturze bywa. Mama również była spokojna i mówiła, że zniknie. Natomiast dziewczyna kazała mi iść do lekarza, żeby to sprawd (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzwonię do szpitala po tygodniu i tak dzień po dniu, aż 13 stycznia informacja, że wynik już jest. Jednak mój szanowny doktor wziął urlop akurat tego dnia i nie będzie go przez 2 tygodnie. Co robić? Co mogę zrobić? Pani w telefonie nie wie, jakaś młoda osóbka. Rozmawiałem z inną panią i nikt mi niczego nie doradził. No to czekamy. Ok, wizyta, lekarz s (...)

Zobacz pełny wpis »
Na pierwszą myśl nasuwa się serial Breaking Bad. Tak, to jest to. Główny bohater dowiaduje się, że zachorował na raka i jego życie zmienia się całkowicie. Podobnie było u mnie, lecz nie mam w planach zmieniać swojego pięknego życia na tyle, ile choroba pozwoli. To jednak nie jedyny powód tej nazwy. Jestem tancerzem, b-boyem, głęboko zakochanym w kultur (...)

Zobacz pełny wpis »