Babyluv

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lochgelly
Główny blog zamrozone.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-12-17
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 315 dni temu

Najciekawsze wpisy Babyluv

Wpis z dnia 09.01.2019 W tle jak zwykle od kilku dni gra długość dźwięku samotności Rojka… Miałam tyle planow na moj jeden z trzech dni wolnych. Oczywiście wszystkie plany niezrealizowane. Jak ja czasem nie lubię tego że bywam taka niekonsekwentna. Budzik zadzwonił ale oczywiscie chce dłuższego spania wygrała. I oto jestem ja . Z długą lista spraw do załat (...)

Zobacz pełny wpis »
Wpis z dnia 15.01.2019. Coś się kończy . Coś się zaczyna. Stare ustępuje miejsca nowemu. Pytanie czy to nowe bedzie lepsze ? Najtrudniejsze w tym wszystkim jest to ze musisz powiedzieć stop . Powiedzieć przepraszam nie czuje tego … jakas czesc mnie umarła . Nie ma już tej ekscytacji … Nie ma tej ciągłej chęci potrzeby do rozmów z Toba . Z taka ł (...)

Zobacz pełny wpis »
Wpis z dnia 11.01.2019 Świat wypadł mi z moich rak, jakos tak nie jest mi nawet żal… Milczenie. Najgorsze są pierwsze godziny. Sorawdzasz telefon bo zjada cie ciekawość kiedy ostatni raz był/ była aktywna . A później… coz efekt kuli śnieżnej . Milcze ja milczy on . Od to . I tak to się wszystko ima ku upadkowi . Przychodzą do głowy coraz głup (...)

Zobacz pełny wpis »
Wpis z 18.12.2018  Czasem trudno przyjąć rzeczy takimi jakimi są naprawdę. Gdy żyjesz z wyobrażeniem kogoś przez 2 lata i nagle go spotykasz pęka bańka. Dochodzi do wojny wyobrażenia kontra rzeczywistość. A na samym końcu Ty nie wiesz czy płakać czy się śmiać. Tak więc ja świeżo upieczona 30 która zaczęła wyrzucać śmieci ze swojego życia (...)

Zobacz pełny wpis »
Wpis z dnia 02.01.2019 Nowy rok . Mada nowowrocznych postanowień ktorych i tak mimo wszystko nie dotrzymujemy. Mimo wszystko ja sobie postanowiłam ze w tym roku bede szczęśliwa . Mimo wszystko . Zamknięte zostały stare sprawy . Wiec przeszłość nie będzie pukać do moich drzwi . Otwieram sie na nowe możliwości. Niczego nie planuje nie zakładam. W tym roku bede prognozo (...)

Zobacz pełny wpis »
Wpis z dnia 24.01.2019 Gdy zabraknie prądu na dłuższą chwilę i zamrażalnik sie rozmrozi. Zaczynasz czuć . Zaczyna boleć i doskwierać. A może to tylko wymysły. (...)

Zobacz pełny wpis »