Baarrtt

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tuczno
Główny blog beefree.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-11-08
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Baarrtt

Proftpd jest jedny z najpopularniejszych, dobrze konfigurowalnym serwerów FTP dla systemów bazującym na UNIX-ie.   Cyk artykółów "Serwer FTP (PROFTPD)" przedstawi spoób instalacji, konfiguraci oraz zarządzanie serwerem FTP.     Spis treści 1. Instlaca serwera Proftp. 2. Użytkownicy serwera FTP. 3. Wirtualni użytkonicy serwer (...)

Zobacz pełny wpis »
Proftpd jest jedny z najpopularniejszych, dobrze konfigurowalnym serwerów FTP dla systemów bazującym na UNIX-ie.   Cyk artykółów "Serwer FTP (PROFTPD)" przedstawi spoób instalacji, konfiguraci oraz zarządzanie serwerem FTP.     Spis treści 1. Instlaca serwera Proftp. 2. Użytkownicy serwera FTP.     Użytkownicy (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego dioda LED świeci? Światło w elktrycznych źródłach światła może być wytwarzane na dwa podstawowe sposoby: przez ogrzanie odpowiednich ciał stalych do wysokiej temperatury, przez spowodwanie promieniowania luminescencyjnego.   Luminescencja Zjawisko emisji fal świetlnych wywołane przez związki chemiczne (lumifory) innym spospobem niż rozgrza (...)

Zobacz pełny wpis »
Proftpd jest jedny z najpopularniejszych, dobrze konfigurowalnym serwerów FTP dla systemów bazującym na UNIX-ie.   Cyk artykółów "Serwer FTP (PROFTPD)" przedstawi spoób instalacji, konfiguraci oraz zarządzanie serwerem FTP.     Spis treści 1. Instlaca serwera Proftp. 2. Użytkownicy serwera FTP.     Instlacja se (...)

Zobacz pełny wpis »
Zabwę z elktroniką najlepiej zacząć od prostego układu, składającego się z baterii (źródła zasilania) i diody (odbiornika). Czy podłaczenie diody (odbiornika) do baterii (odbiornika) wystarczy? W tym wpise wyjaśnie jak to zrobić żęby to działało. Przyjrzyjmy się naszej diodzie LED. Ładna kolorowe. Dla dociekliwich Dlaczego dioda LED świeci? Ale jak sp (...)

Zobacz pełny wpis »
Od czego zacząć nauke elktroniki? Najlepiej od początku ale można też od końca lub środka, wszystko zależy od Ciebie. NIe trzeba na poczatku wiedzieć wszystkiego! To przyjdzie z czasem, jak wszystko. Najważniejsza jest jak zawsze żeby zacząć. Można zacząc do spektakularnych obwodów z Arduino, Rasberry Pi, czujnikami itd. Potem przyjdze chęć poznania jak to wszystko działa. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyprawa w świat półprzewodników! Czym są te magiczne półprzewodniki o których tyle się mówi? Dlaczego świat bez tego nie może istnieć? Po między izolatorami a przewodnikami istnieje grópa materiałow które nie mogą się zdecydować czy są przewodnikami czy izolatorami, materiały te to półprzewodniki. Ich wyjątkowość polega na (...)

Zobacz pełny wpis »