B-toys

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Myślenice
Główny blog b-toys.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-09-19
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy B-toys

Interaktywna zagroda-stodoła z odgłosami zwierząt, piosenkami i mnóstwem atrakcji. Muuu, beee, kwik-kwik lub piosenka – całe gospodarstwo tętni życiem. Jest to duża interaktywna zagroda-stodoła z odgłosami zwierząt, piosenkami i mnóstwem atrakcji. W zagrodzie znajdziemy między innymi świnkę, nietoperza, myszkę, krówkę, kurę, osiołka, ow (...)

Zobacz pełny wpis »
Wspaniały szpital dla zwierząt – Pet Vet Clinic od B.Toys pozwali Twojemu dziecku zostać weterynarzem i pomóc wszystkim chorym zwierzątkom. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i klinikę, w której można leczyć małych przyjaciół !!! Pet Vet Clinic to wspaniała, wielofunkcyjna zabawka, która zajmie dziecko na długie godziny. Sz (...)

Zobacz pełny wpis »
Pozwala nagrać własne wykonanie w jednym z czterech różnych trybów – od normalnego (“normal”) do odlotowego (“crazy”). Mikrofon jest łatwy w montażu i posiada statyw z wygodną regulacją, która umożliwia dostosowanie wysokości mikrofonu do wzrostu dziecka. W bazie wmontowana kopułka zapewniająca spektakularne efekty świ (...)

Zobacz pełny wpis »
Kaskada do wody i piasku z ciężarówką i kubeczkiem sówką dla dzieci w wieku 18 m-cy - 8 lat. Świetna zabawka do wody, jak i piasku. Wlewając wodę lub wsypując piasek do górnego lejka uruchamia się kaskadę i wprawia zębatki w ruch. W zestawie: koła młyńskie mała ciężarówka-wywrotka - mini monster truck kubeczek w kształcie u (...)

Zobacz pełny wpis »
Śliczny pluszowy koń na biegunach z drewnianymi płozami i uchwytami, podczas bujania słychać stukot końskich kopyt, sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku. Konik jest miękki i milutki w dotyku, dodatkowo posiada wygodne siodło, aby stabilnie utrzymywać maluszka. Stanie się on nieodzowny towarzysz zabaw!! Uwaga: ze względów ekologicznych, zabawka (...)

Zobacz pełny wpis »
Mikrofon posiada wewnątrz 8 wbudowanych znanych dzieciom oraz ich rówieśnikom melodii z funkcją ich odtwarzania w dowolnej chwili. Dodatkowo mikrofon posiada możliwość nagrywania piosenki lub wiadomości dla małych artystów.  Do zestawu z mikrofonem znajdziemy również książeczkę z tekstami piosenek ułatwiającą dzieciom wspól (...)

Zobacz pełny wpis »