Awilk

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Hajnówka
Główny blog kochamzwierzeta.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-03-06
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 277 dni temu

Najciekawsze wpisy Awilk

Psie zachowanie jest fascynującym tematem, który przyciąga uwagę wielu miłośników zwierząt. Zrozumienie, co tak naprawdę dzieje się w głowach naszych czworonożnych przyjaciół, może okazać się kluczem do budowania silnej więzi i harmonijnej relacji między człowiekiem a psem. W tym artykule omówimy, jak czytać sygnały psów i efektywnie komunikować s (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobra sucha karma to podstawa właściwej diety dla psa, ale na rynku istnieje ogromny wybór różnych marek i rodzajów. Jak więc wybrać tę najlepszą? W tym artykule omówimy, co powinna, a czego nie powinna zawierać dobra sucha karma dla psa.   Co powinna zawierać dobra sucha karma dla psa?   Dobra sucha karma dla psa powinna zawierać następują (...)

Zobacz pełny wpis »
Proces ten polega na chirurgicznym usunięciu jajników u suki lub jąder u samca, co prowadzi do trwałej niezdolności do rozmnażania się. Oprócz kontroli populacji zwierząt, sterylizacja ma również wiele korzyści zdrowotnych dla psa.Jednym z najważniejszych wpływów sterylizacji na zdrowie psa jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia różnych choró (...)

Zobacz pełny wpis »