Automatykk

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warsaw
Główny blog automatyka-przemyslowa.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-04-13
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Automatykk

Najciekawsze wpisy Automatykk

Delta Electronics jest jednym z głównych producentów komponentów automatyki przemysłowej. W swojej bogatej ofercie posiada również regulatory PID. Regulatory te cieszą się uznaniem i stosowane są powszechnie w wielu aplikacjach. Sprawdzają się do kontrolowania temperatury cieczy, gazów, a także ciał stałych. Swoją renomę regulatory Delta zawdzięcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Falowniki IG5A cenionego koreańskiego producenta LG/LS. Urządzenia te mają spore możliwości, cechują się niezawodnością i precyzyjnością. Dodatkowym atutem falowników IG5A jest bardzo korzystna cena rynkowa. Falowniki LG/LS IG5A dzięki kompaktowej budowie sprawdzają się nawet w najbardziej zaawansowanych aplikacjach. Niewielkie wymiary falownikówIG5A sprawiają, i (...)

Zobacz pełny wpis »
Seria cMT firmy Weintek posiada w swojej ofercie serwer cMT-G01. Jest to inteligentna bramka komunikacyjna, która ma możliwość przetwarzania danych HMI. CMT-G01 komunikuje się z ponad 300 różnymi sterownikami, następnie przesyła dane ze sterowników do systemu SCADA lub ERP. Urządzenie zasilane napięciem 24VDC o pamięci 256MB posiada wbudowane 2 porty Ether (...)

Zobacz pełny wpis »
W jednej z ostatnich aplikacji korzystałem z falownika o mocy 15kW. W związku z czym dziś krótka charakterystka przemienników częstotliwości o takiej mocy od różnych producentow.   Pierwszym producentem jest Delta Electronics, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w swojej ofercie posiada kilka serii falowników m.in. jest to: ser (...)

Zobacz pełny wpis »
  IFM Electronics – Czujniki ciśnienia       IFM jest jednym z wiodących producentów czujników przemysłowych w Europie. Co za tym idzie również w Polsce cieszą się popularnością. Ostatnio miałem sposobność bliżej przyjrzeć się czujnikom ciśnienia IFM. Na dzień dobry okazało się, iż jest ich sporo. Dzięki czemu bez problemu mo (...)

Zobacz pełny wpis »
Firma Lapp Kabel słynie z produkcji przewodów montażowych, które stosuje się m.in. do sterowania układami, zasilania urządzeń, czy też sygnalizacji. Przewody tej marki posiadają nawet do 100 żył. Olaflex Classic 100 można wykorzystać przy instalacjach przemysłowych lub przy budowach maszyn, które narażone są na na niewielkie zaginanie. Seria Olaflex Classic 100 (...)

Zobacz pełny wpis »
Falowniki LG iC5 mogą być stosowane zarówno w prostych jak i bardziej skomplikowanych aplikacjach. Przemienniki częstotliwości posiadają wbudowany filtr przeciwzakłóceniowy oraz potencjometr oraz filtr przeciwzakłóceniowy. Falownik LG iC5 ma zasilanie 1-fazowe o napięciu 1x230V i zakresie mocy od 0,4kW do 2,2kW. Sterowany w trybie wektorowym oraz skal (...)

Zobacz pełny wpis »
Panele HMI Siemens Basic II generacji to podstawowa seria, która jest idealna do prostych aplikacji HMI. Seria urządzeń obejmuje panele z wyświetlaczami 4”, 7”, 9 ”i 12” oraz kombinację klawiszy lub obsługi dotykowej. Panele HMI Siemens Basic posiadają wyświetlacze szerokoekranowe, które mają wysoką rozdzielczość i 64 000 kolorów. M (...)

Zobacz pełny wpis »
Falowniki Sanyu dedykowane są do m.in. do urządzeń tj.: suwnice, dźwigi, urządzenia nawijające. Stosowane także w przemyśle spożywczym, tekstylnym, tworzyw sztucznych, drzewnym itp. Falowniki Sanyu są znakomitym rozwiązaniem dla układów klimatyzacji i wentylacji.  Początkowo producent posiadał w swojej ofercie dwie serie falowników Sanyu, mianowicie chodzi (...)

Zobacz pełny wpis »
    Falowniki LG a w prawidłowej nazwie przemienniki częstotliwości LG. Zyskały one miano najpopularniejszych falowników w Polsce. Cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Cechują się one prostym programowaniem i trwałością w eksploatacji. Falowniki LG posiadają wielką różnorodność pod względem: - modeli- mocy- napięcia zasilani (...)

Zobacz pełny wpis »