Aurora_borealis

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karolina Gutowska
Główny blog aurora-borealis.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-05-31
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Aurora_borealis

"Wtedy Maly Książę odpowiedzial z powagą:- To nie ma znaczenia. Ja mam tak malo miejsca. Następnie dorzucil z odrobiną - jak mi się wydawalo - smutku:- Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko..." "-Ależ tak, ja cię kocham - mówila róża. - Nie wiedzialeś o tym z mojej winy. To nie ma żadnego znaczenia. Ale ty byleś równie niemądry jak ja. Spróbuj być (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry wszystkim. Jak wieść i podania ludowe głoszą, dzisiaj mamy Mikołajki. Zawsze byłem zdania, że Mick O'Why to gostek z dużą dozą dystansu do świata i ogromnym poczuciem humoru. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że dziś zakatarzona maksymalnie Karolina dla której od trzech dni nie istnieje coś takiego jak zapach, otrzymała od tegoż właśnie dobroczyńc (...)

Zobacz pełny wpis »
Pobudka! Wstajemy z wyrka, raz, dwa, słoneczko emituje energię cieplną i świetlną łącząc jądra atomów wodoru w jądra atomów helu w warunkach temperatury rzędu 16000000 stopni Celsjusza i ciśnienia ok 200 miliardów atmosfer, ptaszki zawodzą, czas wkroczyć w codzienną kakofonię marnej egzystencji i z paranoicznym strachem nie wierząc w nic podjąć kolejną prób (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybaluszyl wiec oczki, albowiem nigdy jeszcze skrotu trzyliterowego nie widzial. - Myslisz zapewne - przerwal niezreczne milczenie skrot trzyliterowy PKS - ze jako idea abstrakcyjna ujme teraz twa dlon i powiode cie do krainy mlekiem i miodem plynacej? O, nie! Mozgozerco, nasze nisze ekologiczne zachodza na siebie i jestesmy naturalnymi wrogami. Swiat jest za maly dla nas obu. - Na (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatniej swej kretyńskiej jak ona sam notce Aurora stwierdziła kilka faktów, które w sposób bezpośredni dotyczą mojej osoby (czy pająk może tak powiedzieć?!), mają bowiem ważki wpływ na moją reputację. Zatem: dobra, biorę środki psychotropowe i tego się nie wyprę. Chcę natomiast zaznaczyć, iż nie jestem alkoholikiem. Jestem czerpiącym z życia garściami s (...)

Zobacz pełny wpis »
Come to meWhile I'm sleepingSo their wagging tonguesMight not find you, my love All the whileThey lie downI'll let a so sweetFor I'll die for my love So stop this night so strongThat I will rememberAnd have it ever after Come to meWhile I'm sleeping So their wagging tonguesMight not find you, my love Come to meEnd my dreamingSo their wagging tonguesMight not find you, my love (...)

Zobacz pełny wpis »
Khem. Widać mnie? No, to w porządku. Co tam dzisiaj? Dzisiaj Karolina zachowuje się wyjątkowo dziwnie nawet jak na nią. I nie mówię tu wcale wyrzucaniu przez okno wszystkich przedmiotów, których nazwa w swahili zaczyna się spólgłoską "r", ani też o dyspucie na temat poststrukturalistycznej literatury późnego Imperium Romanum i jej roli w obliczu kryzysu wartości pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam kolejny mały atak zwątpienia, cholera. Ale to nic dziwnego – w końcu są wakacje. Za to cenię moją szkołę – zajmuje mi ona tyle bezcennego czasu z mego efemerycznego żywota, że nie mam już siły i ochoty myśleć. A jak wiadomo, gdy nie myślisz za dużo wątpliwości też cię raczej nie nawiedzają. Chwała instytucji szkoły – błogosławcie ją l (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy dzień czyjegokolwiek zaplutego życia na tym cholernym świecie czemuś służy. Tę zasadę celowości udowodnił dziś Edmund. Poczuł, że dojrzał do przeprowadzenia psychoanalizy. Na Mnie. Odkrył przyczynę Mych frustracji, depresji i dołów psychicznych. Mają one swe podłoże w Mym uroczym dzieciństwie. Dawno temu mała Karolinka z ufnością przychodziła do swe (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcę poruszyć wasze twarde serca opowieścią o ziomku Mędrca-i-Szamana. Ziomek ten nosi szlachetne, germańskie imię Helmut, a para się zapomnianą sztuką ziołolecznictwa i jodłowania. Kiedyś jego życie było piękne - bo jeśli tylko wiedziałeś, iż jeśli czegoś nie zeżresz najprawdopodobniej zeżre to ciebie, to miałeś jasność sytuacji i bogowie ci sprzyjali. (...)

Zobacz pełny wpis »