Audi_fp

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog 1234567890.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-06-06
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Audi_fp

Cześć, ostatnio opowiadałem wam o samochodach elektrycznych, dzisiaj opowiem wam o moim wymarzonym samochodzie smalinowym. Jest nim Audi Rsq8-R ABT.  przełącz nawigację ABT RSQ8-R SUV Z UNIKALNYM PODPISEM INTRYGUJĄCY LIMITOWANY ABT RSQ8-R W 2021 roku będziemy obchodzić 125. urodziny ABT. Aby jeszcze bardziej zwiększyć oczekiwanie na rocznicę, teraz jest dokładnie jeden ABT (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko, dzisiaj opowiem wam troszkę o nowym modelu Audi s3. Aktualne Audi A3 trafiło do sprzedaży w ubiegłym roku. Ceny tego modelu zaczynają się od 101 200 zł.  Pierwsza generacja Audi A3 zadebiutowała 25 lat temu, a na początku marca zeszłego roku poznaliśmy czwartą odsłonę tego modelu. Nowe A3 dzieli platformę z Volkswagenem Golfem VIII, Skodą Octavią IV oraz Seatem Leon (...)

Zobacz pełny wpis »
cześć, w dzisiejszym blogu opowiem wam o nowym modelu Audi E-tron GT! Audi e-tron GT to samochód całkowicie elektryczny wyprodukowany przez niemieckiego producenta samochodów Audi .Pojazd został wyprodukowany w 2020 roku. Jest on 4 drzwiowy i ma napęd na wszystkie 4 koła z dwoma silnikami. Teraz coś o układzie napędowym : Układ napędowy Silnik 2 × synchroni (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, w poprzednim blogu opowiedziałem wam o Audi E-tron GT, a w dzisiejszym opowiem wam coś o innym modelu z serii E-tron a dokładniej o Audi Q2L E-tron. Q2L e-tron to w pełni elektryczna wersja wariantu z długim rozstawem osi kompaktowego SUV-a Audi Q2 , który wszedł do produkcji w fabryce w Foshan w listopadzie 2019 roku i jest sprzedawany wyłącznie w Chinach. Zasilany (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, na tym blogu przedstawię wam różne ciekawostki o niemieckiej marce audi!  (...)

Zobacz pełny wpis »