Atyczynska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Toruń
Główny blog movieon.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-10-21
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Atyczynska

Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić moją opinią serialu dostępnego do obejrzenia na Netflixie - The 100 oraz trochę Wam go ,,przybliżyć".      Jest to amerkański serial telewizyjny z gatunku akcja, dramat, science-fiction oparty na książce Misja 100 napisanej przez Kass Morgan, która razem z Jasonem Rotherbengiem napisała również scen (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj wpis na temat serialu pt. ,,13 powodów".     Jest to amerykański serial telewizyjny stworzony przez Briana Yorkeya, wyprodukowany przez Netflix i będący adaptacją powieści Jaya Ashera z 2007 o tym samym tytule. Pierwszy odcniek pojawił się 31 marca 2017. Serial liczy obecnie 3 sezony po 13 odcinków (kaset), podobno w tym roku będzie można (...)

Zobacz pełny wpis »
  Amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Berlanti Productions, Archie Comics, CBS Television Studios oraz Warner Bros. Television. Serial jest oparty na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Dostępny na Netflixie. Pierwszy odcinek serialu mogliśmy obejrzeć 26 stycznia 2017. Obecnie są już 4 sezony i w przyszłym roku możemy spodziewać się ko (...)

Zobacz pełny wpis »