Astmi9

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog jakpozyskacklienta.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-03-04
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Astmi9

Proces pozyskiwania leadów sprzedażowych jest bardzo ważnym etapem każdej strategii promującej. Nie jest to zadanie łatwe, tym bardziej jeśli sprzedającemu zależy na dotarciu ze swoją ofertą do konkretnej grupy docelowej. Istnieje jednak wiele metod reklamowych oraz  strategii, które mogą okazać się pomocne. Pozyskiwanie leadów – co to takiego? &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Prowadzenie sprzedaży online nie polega jedynie na publikacji informacji o swojej ofercie na stronie. Ważne jest skuteczne działanie umożliwiające zdobywanie leadów czyli ewentualnych kupujących. Konieczne jest podejmowanie ważnych decyzji, dzięki którym uda się zdobyć klientów indywidualnych lub firmy zainteresowane konkretną ofertą.   Leady sprzedażowe (...)

Zobacz pełny wpis »
Internet to niezwykle funkcjonalne oraz praktyczne rozwiązanie, przy pomocy którego można skutecznie reklamować swój biznes niezależnie od typu prowadzonej działalności. Istnieje dużo interesujących i bardzo skutecznych sposobów uzyskiwania kupujących. Wiadomo, że im większa ich liczba, tym większy przychód osiąga przedsiębiorstwo.   Warto wykorzy (...)

Zobacz pełny wpis »