Asienka19

Profil blogerki.


asienka19

Informacje ogólne

Lokalizacja Pruszcz Gdański
Główny blog diabolicangel.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-03-26
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Asienka19 o sobie:

JAKA JESTEM?
Jak anioł kobiecą duszę mam
Jak demon zło od środka znam
Jestem dobrem jestem złem
Fatamorganą jawą i snem
Jak anioł sięgam chmur
Jak demon spadam w dół
Daję mało lecz chcę dużo
Jestem słońcem jestem burzą
Wszelkie żywioły w sobie mam
Anioła i demona znam
Jestem słońcem i pragnieniem
Wirem wody i zwątpieniem
Żarem swych ust spalam cię
Nałogiem groźnym staję się
Kocham szalenie i aż do cna
Czy ktoś taką mnie zna?


Najciekawsze wpisy Asienka19

    Zacznijmy od tego czym w ogule są marzenia i po co ludzie je mają?   Nie ma dokładnej definici marzeń, moim zdaniem marzenia są po to byśmy mogli uciec w śwait fantazji oderwac się od rzeczywistości, która czasem bywa okrutna. Czy marzenia ułatwiają nam życie?Myśle, że w pewnym stopniu napewno. Człowiek od dawnych lat marzył (...)

Zobacz pełny wpis »
    Zle sie czuje i to bardzo nie daje juz rady sobie.... powoli czuje ze zatracam sie w tym wszystkim ze trace kontrole nad walsnym zycie i nad soba......Staram sie jak moge a mi i tak nie wychodz....Zawsze znajdzie sie problem..jestem beznadziejna bo nie potrafie mamie pwoiedziec slow "Kocham Cie"....Nie potrafie zyc tak by bylo dobrze....codzien wstaje i modle sie (...)

Zobacz pełny wpis »
             JAKA JESTEM? Jak anioł kobiecą duszę mam Jak demon zło od środka znam Jestem dobrem jestem złem Fatamorganą jawą i snem Jak anioł sięgam chmur Jak demon spadam w dół Daję mało lecz chcę dużo Jestem słońcem jestem burzą Wszelkie żywioły w sobie mam Anioła i demona znam Jestem słońcem i pragnieniem Wirem wody i zwątpieniem (...)

Zobacz pełny wpis »
      Nie wiem sama po co załozyłam bloga?!Może po to by inni ludzie wiedzieli, że gdzieś tam mieszka sobie właśnie taka ja!A może poprpstu, bo mi sie nudzi!Pisze własne prywatne pamietniki wiec nie wiem czy bede umiala pisac tutaj tak jak na kartce papieru;)Ona przynajmiej nie krytykuje, nie wysmiewa Cię, ale także nie pociesza chociaż napewno pomaga;)Nie od (...)

Zobacz pełny wpis »
Hmm..sama nie wiem co pisac..Dziwne jakod na kartce papieru lepiej idzie mi pisanie co czuje i co przezywamw  sobie niz tutaj..ale chce otworzyc sie i nauczyc mowienia o tym co mnie boli innym narazie zaczynam w jakis dziwny sposob ale chyba latwiej jest obcym niz znajomym przynajmiej sie ich nie widzi i nie czuje sie tak glupio...Chociaz narazie chyba i tak nikt go nie oglada (...)

Zobacz pełny wpis »
 Szukaj mnie w ruchach membran. W miejscach niedostępnych dla zwykłych zjadaczy chleba. Dla Ciebie tu zostanę, dla Ciebie tu poczekam, to jest część mojego życia ... to jest ten kontekst w którym czuje sie dobrze. : ** (...)

Zobacz pełny wpis »