Asiek1983

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radwanice
Główny blog asiek1983.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-04-01
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Asiek1983

Na początku byli przyjaciele winiarze....i ich welka miłość do tego co robią. Oni byli tak radośni pochłonięci w kazdym calu naturze, winoroślą, czerpiąc w drugą strone o wiele więcej. Pamiętam, ze każdą opowieść z lampka wina w ręku chłonełam jak gąbka dziwiąc sie przy tym troszkę, że można tak pięknie ubierać w słowa te prostotę. Często po takich opwiieściach w głowie przewijały (...)

Zobacz pełny wpis »
Cięcia zimowe ( odnawialne) to jeden z elementów bez których funkcjonowanie winnicy było by nie możliwe. Ono daje wiatr w żagle kazdej roślinie powoduje, że w kolejnych miesiącach jej chęć do życa będzie jeszcze większa. To jak z człowiekiem  trezba dac mu możliwości a wtedy oddaje wszytsko w 100 kroć. Winorośla są jak ludzie, mają temperament, charakter, niepowt (...)

Zobacz pełny wpis »
 Od 8 lat nieprzerwalnie przynosi radość, szczęśćie zadowolenie....nadaje rytm naszemu życiu, jest niczym dziecko którego isnienie daje wszyskie uczucia świata....wynagradzając przy tym swoim urokiem, nieprzewidywalnością i niepowtarzalnością....Winnica wynagradza za każdą minute spedzoną w jej towarzystwie....:) Wino .....i jego smak wyzwala w Nas wszystko co może pocz (...)

Zobacz pełny wpis »