Asia1986

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zgierz
Główny blog asia1986.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-07-01
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Asia1986

Zaczęłam dzień jak co dzień, kolejny raz słuchałam taco Hemingway Umowa o Dzieło. Kolejny, znaczy się już ósmy. Nie wiem co mnie tak bardzo wzięło na tę płytę, Taco Hemingway Umowa o dzieło , ale po 8 razie postanowiłam zmienić klimat. Zaczęłam szukać różnych informacji na temat miłości. Bardzo chciałam dowiedzieć się czym jest miło (...)

Zobacz pełny wpis »
Na przodzie pewnej stoprocent bluzy przeczytałam napis: wyśpię się po śmierci. Pomyślałam od razu o słowach dominikanina, który opowiadał jedną ze swych interpretacji biblijnych właśnie na temat życia i śmierci wg Ewangelii. Ten to ma gadane. Opowiadał nam, że większość osób na świecie, osób, które nie mają w sobie tego jedynego (...)

Zobacz pełny wpis »
Na tylnej części jednej Tabasko koszulki jest napisane: najmniej groźny jest ten, kto najgłośniej szczeka. To jest święta prawda. Ile razy w życiu sprawdziło się już to przysłowie? Nie tylko Tabasko koszulki zdobi ten napis, ale charakteryzuje on również całą twórczość OSTR, twórczość mądrą. Ile wersów moglibyśmy znaleźć? (...)

Zobacz pełny wpis »
Od zawsze na zawsze będę chodził w butach nike bo są najwygodniejsze ze wszystkich. Nie ma innych sportowych butów, w których czułbym taką wygodę i równowagę. Chyba w podstawówce pierwszy raz poczułem komfort chodzenia w bytach nike i od tamtej pory ciągle kupuję tylko ich obuwie. Nadaje się zarówno do biegania jak i na wyjści (...)

Zobacz pełny wpis »