Arelka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ewelina Jankowska
Główny blog arelka.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-06-29
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Arelka

Dopiero usiadłam przy komputerze, aż się sama dziwię, że tak długo bez niego wytrzymałam ;))) Mama wyjechała na 5   dni do Lwowa na konferencję, więc do 15 siedzę sobie sama w domciu !!! Mogę bez ograniczeń oglądać ciekawe filmy w tv (bez wiadomych skojarzeń;)) no i oczywiście buszować po internecie . Wyjątkowo dzisiaj nie chciało mi sie wejść   na mojego ukocha (...)

Zobacz pełny wpis »
czesc...dawno tu nic nie zapisywałam ( o ile pamiętam jakieś 3 dni temu ), ale od tego czasu nic sie nie zmieniło i nad tym właśnie ubolewam :((((      NIENAWIDZĘ WAKACJI !!!    Całymi dniami siedzę w chacie, bo nawet   nie wiem, czy koleżanki są w domu , czy gdzieś wyjechały ;(( nie dają znaku życia, mimo, że wysłałam im goore mail (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiem już trochę o co w tym wszystkim chodzi ;)))     Kto to czyta niech ma trochę wyrozumiałości dla mnie, ponieważ dopiero zaczynam :)))))   chyba mi się tu spodoba i zatęsknię P.S. już 29 czerwca (sobotka....) kończę 15 laaaaatt !!!!  Odliczam dni , hehehe Pozdrawiam wszystkich czytających moje słowa (...) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Are (...)

Zobacz pełny wpis »
HEJ WSZYSTKIM :)))  CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ TYM, KTÓRZY ODWIEDZILI MOJEGO BLOGA http://arelka.blog.pl   I GO OCENILI, NIEKTÓRZY LEPIEJ, INNI GORZEJ, ALE TO WASZE ZDANIE I JE SZANUJĘ, JEŚLI JESCZE MACIE OCHOTĘ TO WEJDŹCIE NA BLOGA I WPISUJCIE SIE DO KSIĘGI I KOMENTUJCIE, DZIĘKI I CZESC :))))))) (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejjjj !!!!! Dawno nie pisałam na moim blogu, chciałam Wam polecić nowego bloga Mojej Koleżanki   http://yrie.blog.pl   Polecam- jeszcze jest malutki, ale z czasem sie rozwinie, wpisujcie sie do jej Księgi Gości,  POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!! i  z górki dziekuję za odwiedzenie jej blożka ;))))))) (...)

Zobacz pełny wpis »
hej , ZMIENIŁAM TROCHĘ GRAFICZKĘ NA MOIM BLOGU , HTTP://ARELKA.BLOG.PL   NAPISZCIE MI CZY WAM SIĘ PODOBA I ZOSTAWCIE SWÓJ ŚLAD NA MOIM BLOGU W POSTACI WPISU DO KSIĘGI  GOŚCI     Z GÓRY DZIĘKI. Arelka :)))))) (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka !!!!! Proszę Was jeszcze raz, do znudzenia, piszcie, co sądzicie o moim nowym blogu   http://arelka.blog.pl   !!!!!!!!  będę wdzięczna za wszzzzzzzzystkie komentarze w Księdze Gości , i dziękuję tym, którzy mi sie już wpisali :)))))))  POZDROWIONKA :)))))) (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka !!!! Właśnie założyłam sobie bloga        http://arelka.blog.pl    I proszę Was, wpisujcie mi się do księgi gości ,  chcę wiedzieć, jakie sę wasze wrażenia, po jego obejżeniu  :)))   Z góry dziekuję :))))) (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wszystkim !!! witajcie w moim blogu - ARELKOWYM BLOGU:)))  Jeszcze do końca nie wiem, jak to działa, hehe, ale postaram się coś tu napisać, kiedy zorientuję się w działaniu  tego blogu..... (...)

Zobacz pełny wpis »