Aqila

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kasia Nowak
Główny blog aqila.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-05-06
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Aqila

Mówi moje „serce” i „rozum” , dialog inspirowany książką „ S@motność w sieci”                              31.07.2002  00:30   Rozum: no, nareszcie serce, dałeś spokoj z tym bezrozumnym szuka (...)

Zobacz pełny wpis »
Wibracja urodzenia: 33Ta najwyższa ponoć z dostępnych ludziom Liczba Mistrzowska jest udziałem wielkich duchów, wcielonych w postacie Nauczycieli ludzkości, mędrców, boddhisattwów, świętych i proroków - prawdziwych drogowskazów na drodze do Oświecenia. Takimi ludźmi - bogami - byli: Chrystus, Budda, Zaratustra, Kriszna. Osoby o tej wibracji promieniują wszechogarniającą m (...)

Zobacz pełny wpis »
tak, tabletki i alkohol...nie najdoskonalsza para:) cały dzień myslałam o J. i tak to się musiało skończyć,trochę się wstawiłam, nie mogłam się doczekać , aż dorwę kompa...aż będę mogła wreszcie wylać uporczywe wspomnienia na ekran ,zamienić w bajty;) po tylu latach...Od kilku godzin leci soundtrack z Matrixa, gdzieś w tle ,cichutko tworząc nastrój wieczoru.... J. epizod (...)

Zobacz pełny wpis »
Młoda kobieta przeciskała się przez tłamszącą się grupę ludzi....: "...przepraszam, przepraszam...""co pani się tak pcha!?tam jest kolejka!"- jakis ogolony podrostek wskazał jej palcem miejsce gdzie tłum sie rozrzedzał."przepraszam , ja tylko chciałam zaytać , czy  tu .... czy to tu....sprzedają MIŁOŚĆ?""tak tu , ale przyszła pani poźno, pewnie nie starczy, ale proszę stanąć (...)

Zobacz pełny wpis »
... coś się zmieniło, coś pozostało ... pora na Alfabet : a-analiza siebie, poszukiwanie odpowiedzi na tysiące pytań, sprzecznych odczuć, zagmatwanych myśli... b-burza. Zawsze wywoływała dziwne uczucia.... nigdy lęku, raczej uznania dla zjawiska natury i .... podniecenia :) c-ciało, niesamowita powłoka człowieka, piękna, wrażliwa, pełna erotyzmu ... eh:) d-droga, ta którą mam p (...)

Zobacz pełny wpis »
"so here I am in a different worldI try to learn, to used the wordsFor me this is only the tryingYou said I am repeating what I said before...that`s a lie....But I`m waiting, I` waiting...for Love"(Hey) Byłam u rodziców utopić smutki w butelce wódki ;) w sumie już niedługo będą, potem zobaczę ich za rok, może dłużej...Upiłam się ,ojciec postawił, więc dlaczego nie...? I tak w wiek (...)

Zobacz pełny wpis »
mój alfabet : a-analiza,siebie,poszukiwanie odpowiedzi na tysiące pytań,sprzecznych odczuć,zagmatwanych myśli... b-ból,psychiczny,często mam z nim ostatnio doczynienia c-ciało,niesamowita powłoka człowieka,piękna,wrażliwa,pełna erotyzmu  d-droga,ta którą mam przed sobą,nieznana...pełna obaw. e-euforia,stan,który ubóstwiam:) f-fantazja,niezbędna do życia g-gorąco,zapach (...)

Zobacz pełny wpis »
Witaj Przybyszu kimkolwiek jesteś! ... chcesz to czytaj, jest tu kawał mnie ...i coś z czym nie mogłam dać sobie rady. Nie masz czasu w tym pędzącym świecie ,by zostać ,to wróc do swioch zajęć. I tak było miło Cię poznać.... Teraz uciekam gdzieś tam ... znikam... oblepiło mnie to wszystko ... za dużo mnie w tym ... oceany zaangażowania i emocji walczą we mnie sztormem (10 w sk (...)

Zobacz pełny wpis »
No tak wszyscy piszą dziasiaj o tragedii sprzed roku ... straszne, zagadzam się , ale jest na świecie tyle śmierci na codzień ,dlaczego tej się tak nie celebruje, nie uświęca?  bo jest pojedyńcza, bo jest wynikiem wojny, czy choroby, i nie jest zbiorowa, aż tak zbiorowa??? Nonsens... Śmierć jest tuż obok nas, w rozbitym samochodzie, w szpitalu, za ścianą .... Towarzy (...)

Zobacz pełny wpis »
Padał dzisiaj deszcz ,była burza siedziałam w pociemniałym od nieba pokoju...   śmierć w deszczu      4.06.2002   Czarne sklepienie nieba nadziane na kikuty anten. Słychać wrzask umykających w pośpiechu  ptaków, szelest nóg owadów w trawie, trzepot skrzydeł motyla składanych jak do modlitwy - ostatniej. Pierwsza kropla deszczu spokojn (...)

Zobacz pełny wpis »