Apple102

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tczew
Główny blog biblia.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-06-10
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 255 dni temu

Najciekawsze wpisy Apple102

    Uzdrowienie z paraliżu. ŚWIADECTWO‼️   Piotr: „W lipcu 2017 roku zostałem sparaliżowany, straciłam czucie w rękach i nogach, a także, byłem bardzo słaby, straciłem ok. 70 % sił. Kiedy budziłem się rano byłem już bardzo słaby i po przejściu z trudem kilkunastu kroków musiałem usiąść lub położyć się, nie byłem w stanie samodzielnie się umyć, jeść m (...)

Zobacz pełny wpis »
 Kiedy na początku zaczynasz jako Chrześcijanin, to wróg wie, że każda troska, każdy mały pożar rozproszy twoją uwagę, dlatego one są wszędzie. I wszystko co się dzieje, to rozproszy twoją uwagę, i gdy ugasisz jeden pożar, to pojawi się drugi, jak skończy się ten to pojawi się następny, więc on cały czas wznieca te małe pożary a ty cały czas próbujesz je gasić. I (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jak wyzdrowiałam Jakiś czas temu bardzo mocno zachorowałam. Szczerze, to myślałam, że to koniec. Było tak źle. Nie miałam na to ludzkiego lekarstwa. Codziennie jednak umacniałam się Słowem. Wyznawałam, że Jezus mnie uzdrowił na krzyżu, że dziś, teraz to uzdrowienie nadal ma moc, Jego krzyż ma moc.  Nie było spektakularnego cudu. Wydawało się, że nawet jest coraz gorzej (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak pozbyć się białych plam na skurzę - bielactwo ? Metoda mojej babci była bardzo prosta widoczna i skuteczna. Orzech włoski inaczej Juglans regia  Kto nie zna orzechów włoskich ? ale nam nie chodzi o same orzechy ale o ich "kokon" inaczej "łupinę zieloną"  Uwaga nie ta twardą skorupę ! Czyli chodzi nam o tą zielona powłokę na wierz (...)

Zobacz pełny wpis »
Moje historia. Kiedy moje dziecko miało 10 miesięcy i na całego zajadało się wszystkimi przetworami mlecznymi - nagle całe jego ciało zostało zaatakowane atopowym zapaleniem skóry - to długa historia.  Ale gdy to się wydarzyło ja już od około roku odnawiałam umysł i karmiłam się tylko nauczaniami wykładowcy Curry Blake. Postanowiłam stanąć na Słowie - wierzyłam w uzdr (...)

Zobacz pełny wpis »
  DOBRZE WIEDZIEĆ 1) Żołądek pyta, gdy nie jesz śniadania. (2) Nerki pytają, gdy nie wypijesz 10 szklanek wody w 24 godziny. (3) Woreczek żółciowy pyta, gdy nie śpisz po 23 i nie budzisz się o wschodzie słońca. (4) jelito cienkie pyta, gdy jesz zimne, zaległe jedzenie (5) okrężnica zdziwiona, gdy jesz więcej smażonych i ostrych potraw (6) Płuca pytają, gdy wdycha (...)

Zobacz pełny wpis »
  ➡️DOKŁADNIE TAK JEST!➡️KSIĘGA RODZAJU OPISUJE DOSŁOWNIE STWORZENIE ŚWIATA W CIĄGU 6 DNI.➡️TZW. "TEORIA EWOLUCJI" JEST HIPOTEZĄ BEZ DOWODÓW.➡️EWOLUCJONIZM JEST KŁAMSTWEM!➡️BIBLIA MÓWI PRAWDĘ.👍➡️NIESTETY DZIECI SĄ UCZONE W SZKOŁACH BZDUR, KTÓRYCH NIKT NIE MOŻE UDOWODNIĆ.   czytaj więcej:  https://dzieci24h.blogspot.com/2023/08/arka-noego-dzis. (...)

Zobacz pełny wpis »