Anyska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna Wojdacka
Główny blog anyska.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Anyska

Coś takie siedzenie w domku mi nie służy... ach te wszystkie myśli. Dlatego też byłam dziś z Batmisiem rowerkami nad jeziorkiem. Było tak ślicznie i cieplutko, tylko Batmuś nie wziął stroju i tylko sobie tak posiedziałyśmy i dużo sprawek obgadałyśmy. Jutro musi być słoneczko bo chcemy powtórzyć plan... ale tym razem z pływaniem. Oj będzie masakra pokazać się w stroju kąpielowym... (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno nie pisałam, ale wszystko ma swoje powody... po pierwsze w kompie zamieszkał sobie wirusik... po drugie bardzo rzadko bywam w domku, w końcu są wakacje... a po trzecie... nie ma po trzecie  :) Moja kumpelka wszystko zdała w związku z tym ten tydzień jest pełen oblewania :) W poniedziałek dziwna sytuacja... w końcu wylądowałam w Carpe Diem II, ale się otańcowałam... łohoh (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie mam zielonego pojęcia co napisać... jeszcze dzisiaj wydawało mi się, że dużo napiszę i lipa. Wszystko ma swoje powody... właśnie trwa powtórka imprezy rodziców, a ja robię za służącą... taki już urok curusi i cały czas kursuję kuchnia – salon... masakra :/ Ale Mamcia kwiatuszków dostała, aż  do piwnych kufli je powkładałam. Heh prezenciki też niezłe (satynowa piżamka (...)

Zobacz pełny wpis »
Miesiąc bez Internetu, bez swojego pokoiku... ale teraz już powracam. Wakacje, błogie lenistwo, imprezowanie... wszystko to zostało spełnione. Na początku było dziwnie wśród znajomych czułam się nieswojo jakoś obco, jednak wszystko nadrobiłam i to chyba z nadmiarem. Najpierw rozterki sercowe czy wybrać Tego, z którym czuje się bezpiecznie i wiem ze byłby to stały związek, a może ro (...)

Zobacz pełny wpis »
Wróciłam... hallo już jestem!!! Czy się cieszę... heh nie bardzo, chociaż zawsze jest to, chociaż. To teraz zdradzę gdzie się podziewałam: NYSA CITY:) Pewnie spora cześć moich znajomych nie uwierzy, ale byłam na tak zwanych rekolekcjach... ja tam wole nazwać ten wyjazd czasem przemyślenia, zatrzymania się w natłoku szaro-kolorowej rzeczywistości. Teraz, gdy jestem w domku zaczyna m (...)

Zobacz pełny wpis »
Kurwa... ale jestem wkurwiona! Tak właściwie, po co jest rodzeństwo?? Mój brat to chyba po to żeby mnie wkurzać, a przy okazji i starszych!! Każdy pieprzy, ze teraz tak tylko mowie i może i ma racje, ale ile mam jeszcze to tolerować?? Jest tak: On wkurza rodzinę i gdzieś wypieprza, a ja obrywam. Kolejny przykład: ja sprzątam jak głupia w domu, a On gów... robi. No i jeszcze jak się (...)

Zobacz pełny wpis »
A oto "10 przykazań szczęścia"...1. "Człowieku, nie jesteś stworzony ani dla produkcji, ani dla przemysłu, ani dla konta w banku - jesteś stworzony aby być szczęśliwym człowiekiem. 2. Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał się śmiać i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. 3.Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - kt (...)

Zobacz pełny wpis »
Heh... dwa miesiące laby i nic nie robienia to jest to czego mi brakowało. W sumie to już tydzień tak jest, jutro tylko odebrać świadectwo i luzik. Troszkę dziwię się niektórym osobom, że chce im się jeszcze teraz do szkółki chodzić... ciekawe dlaczego?? Dobra opinia, plus u nauczyciela... ale troszkę wyluzujcie ludziska. Choć gdyby nie oni to buda byłaby teraz puściutka, więc chyb (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostanio nie umiem poukładać swoich myśli, swojego życia... za dużo dzieje się złych, smutnych rzeczy żebym mogła docenić śpiew ptaków, szum wiatru, gorące promyki słońca... to co pogodne dla mnie jest niewidoczne. Ja wieczna optymistka (z odchyłami :) a teraz takie myśli błądzą w mojej główce :( Jedynym pozytywnym punktem jest to, że mam blisko siebie kochane osóbki... ostatnie ł (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.  Na modlitwie nie bądźcie (...)

Zobacz pełny wpis »