Anonymous_girl

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Daklsjdflk Sdskdjfiwe
Lokalizacja Jowieru
Główny blog anonymous-girl.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Anonymous_girl

Koniec miłości...Nie ma końca miłościOna zawsze będzie istnieć...Może nie w naszej świadowmosci,kiedy nie będziemy chcieć jej przyjąćAle w całym naszym życiuW każdej sekundzieW każdym naszym czynieW głębi naszej duszyI niczym jej nie zniszczymyMożemy ją okaleczyćWywołać łzyTo będzie boleć...Ale to nigdy nie będzie KONIEC.Nawet śmierćnie pokona milości (...)

Zobacz pełny wpis »
To była tylko chwila- trwała rokJedno spojrzenie- tysiąc spojrzeńNic nie znaczyły- były całym moim życiemNic nie jest takie samo- wszystko jest tak jak dawniej No bo widzisz- moje życiezmieniło sięMoje myślenie, poglądy, znajomilecz w człowieku nie zmienia sięduszaa moja duszą byłeśtymiłość do ciebieniepozornaniewidocznaskrywanamoja. i tylko moja. Nie powiedz (...)

Zobacz pełny wpis »
Obiecuję....Jaki sens obietnice moje mają???Kiedy i tak dotrzymać ich nie mogę...Obietnice że będę szczęśliważe już nigdy więcejnie będę na ciebie patrzećnie będę o tobie myślećże już nigdy po moim policzku nie popłynie łza...przez CIEBIE...Chociaż chciałabymto jednak niemożliwebo zawsze będękochać ciępotrzebować cięnieważne co będę robićzawsze b (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak,miłość jest piękna.Każda miłość. Nawet ta nieodwzajemniona. Kryje w sobie piękno. Ponieważ odkrywa czlowieka do głębi, pokazuje światu jego stronę, jakiej jeszcze nikt nie znał. Zmienia go. Wewnętrznie na lepsze. Chociaż sam człowiek, którego się kocha, potrafi zmienić na gorsze... Ale w każdej miłości tkwi zamierzone szczęście, chociaż każda mił (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy doczekam się kiedyś mojego szczęścia?Szczęścia prawdziwego którego nic nie może zniszczyć?Sczęścia jakie miałam kiedy....miałam CIEBIE.Szczęścia, które trwało pare dni...a przeminęło jak jedna sekunda...Ale chociaż przez tą jedną sekundęna moich ustach był nieustannie uśmiechUśmiech szczery i prawdziwyBo czy udawanie jest uśmiechem??Można być szcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Już nigdy nie miałam płakaćAle teraz nie mogę się powstrzymaćW moich oczach łzyPojawiają się na samą myślŻe nawet nie mogłam złożyć Ci życzeń,powiedzieć jak bardzo chcę żebyś był szczęśliwy,jak bardzo chcę oglądać Twój uśmiechzawsze i wszędzieniezależnie od powodówniezależnie od okolicznościTwój uśmiech zawsze będzie dla mnie radościąNa (...)

Zobacz pełny wpis »
Pośród całej ciemności życia Mam tylko jedno światełko - tym światełkiem jesteś Ty... Zawsze kiedy o Tobie pomyślę, Wiem, że mam dla kogo żyć. Chociażby po to, aby jutro spojrzeć Ci w oczy.... Przekazać ci spojrzeniem jak wiele dla mnie znaczysz... Co z tym zrobisz??? Twoja sprawa. Czy zechcesz nadal oświetlać mi życie, czy może pogrążysz je w wiecznej c (...)

Zobacz pełny wpis »
Moje marzenia bez Ciebie, nie są marzeniami. Moje sny bez Ciebie, nie są snami. Moje życie bez Ciebie, nie jest życiem Nawet ja sama bez Ciebie, nie jestem sobą... W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory     Miłość jest jak ten strumień w swym spadku (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak, M*****, mimo wszystko... Mimo tego noża który właśnie wbiłeś w moje małe serduszko, mimo tego że mój calusieńki świat legł w gruzach, mimo że już nic dla mnie nie będzie tak jak dawniej, mimo że już nikt nigdy nie zobaczy prawdziwej radosci w moich oczach, mimo że uśmiech na moic ustach będzie już tylko udawaniem, mimo to że mnie zlekceważyłeś, mimo to (...)

Zobacz pełny wpis »
" Miłość jest wodospademludzkich pragnień i marzeńktóre w dół spadajątylko pytanie - czy przetwają? Dusza jest wiecznościąwieczność jest miłościąCzym byłby świat bez tego uczucia?Głupim jest ten co miłość odrzuca Nic nie jest piękniejszenic nie jest ważniejszeod spełnionych marzeń- niekoniecznie przed ołtarzem Miłość spełnionato nie ta na papierze (...)

Zobacz pełny wpis »